Kahvedeki vatandaşların Beyoğlu'nda yürüyen güzel mankene bakışları dikkat çekti - Son Dakika

Kahvedeki vatandaşların Beyoğlu'nda yürüyen güzel mankene bakışları dikkat çekti

08.08.2022 21:46

İstanbul Beyoğlu'ndaki fotoğraf çekimi sırasında kahvehanede oturan vatandaşların güzel manken bakışları olay oldu. Kaydedilen görüntüler sosyal medyada çok sayıda etkileşim aldı.

Modanın kalbi olarak görülen kentlerden biri olan İstanbul'da kaydedilen görüntüler, sosyal medyada elden ele paylaşıldı. Siyah elbisesiyle taşlı sokakta yürürken çekilecek fotoğraf çekimi için bir kahvehanenin önünün tercih edilmesi söz konusu videoyu gündeme taşıdı.

HEPSİ BİR ANDA KAFASINI ÇEVİRDİ

Kadın mankeninin yürüdüğü yolda bulunan kahvenin önünde oturan orta yaşlı tüm erkeklerin bakışlarının mankene çevrili olması görenleri hem güldürdü hem de kızdırdı. Kimileri kadın mankene gözlerini diken erkekleri eleştirirken kimileri de böyle bir çekime herkesin dikkat kesileceği yorumunu yaptı.

YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Türkiye'nin en yaratıcı avukatı seçilen Alperen Cihan Çetinkaya: Hakimler sosyal medyaya hakim değil Türkiye'nin en yaratıcı avukatı seçilen Alperen Cihan Çetinkaya: Hakimler sosyal medyaya hakim değil Afyonkarahisar'da KOBİ'lere sosyal medya eğitimi verildi Afyonkarahisar'da KOBİ'lere sosyal medya eğitimi verildi Zaman yolcusundan çarpıcı iddia! Arınma gecesinde binlerce insanın öleceğini öne sürdü Zaman yolcusundan çarpıcı iddia! Arınma gecesinde binlerce insanın öleceğini öne sürdü

Son Dakika Güncel Kahvedeki vatandaşların Beyoğlu'nda yürüyen güzel mankene bakışları dikkat çekti - Son Dakika


Advertisement