Son Dakika Haberleri: İstanbul'da Moda Rüzgarı Esecek

İstanbul'da Moda Rüzgarı Esecek

3 ay önce

Ekonomi Bakanlığı koordinasyonunda ve İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçılar Birliği (İHKİB) organizasyonunda, "Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul" etkinliğiyle eş zamanlı olarak 9-16 Eylül'de "İstanbul Moda Haftası Hazır Giyim Alım Heyeti" programı gerçekleştirilecek.

İstanbul'da Moda Rüzgarı Esecek, System.String[]
Ekonomi Bakanlığı koordinasyonunda ve  İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçılar Birliği (İHKİB) organizasyonunda, " Mercedes-Benz Fashion Week  İstanbul" etkinliğiyle eş zamanlı olarak 9-16  Eylül'de " İstanbul  Moda Haftası Hazır Giyim Alım Heyeti" programı gerçekleştirilecek.

Bakanlıktan yapılan açıklamaya göre, " Mercedes-Benz Fashion Week  İstanbul", bu yıl 12-15  Eylül'de  İstanbul Zorlu Performans Sanatları Merkezi'nde düzenlenecek.  Söz konusu etkinlikle eş zamanlı olarak, bakanlığın koordinasyonunda ve İHKİB organizasyonunda, 9-16  Eylül'de " İstanbul  Moda Haftası Hazır Giyim Alım Heyeti" programı yapılacak.

Tanıtım ve organizasyon giderleri ile katılımcı yabancı alıcıların ulaşım ve konaklama masraflarının, bakanlık tarafından yüzde 50 desteklendiği " İstanbul  Moda Haftası Hazır Giyim Alım Heyeti" programı kapsamında,  AB ülkeleri (İtalya,  Fransa,  Yunanistan,  Danimarka,  Hollanda,  Almanya,  Portekiz), Ortadoğu ve Körfez ülkeleri (Suudi  Arabistan,  Kuveyt,  Katar,  Bahreyn,  Lübnan,  İsrail) ile  Rusya ve  Azerbaycan'dan yaklaşık 140 yabancı alıcı, alım heyetine katılan toplam 33 firmayla ikili iş görüşmesi gerçekleştirecek.
Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!


Cinsel İlişki Sırasında Aşırı Zevkten Tek Gözünü Kaybetti Kışlalardaki "Tanrımıza Hamdolsun" Şeklindeki Yemek Duası "Allahımıza Hamdolsun" Şeklinde Değiştirildi
Melih Gökçek Ateş Püskürdü: Onur Yoksunları, İspat Etmezseniz Şerefsizsiniz