İtalyan Devleri Ozan Kabak'ın Peşinde! - Son Dakika

İtalyan Devleri Ozan Kabak'ın Peşinde!

12.11.2018 21:55
İtalyan Devleri Ozan Kabak'ın Peşinde!, System.String[]

Galatasaray'ın 18 yaşındaki stoperi Ozan Kabak için İtalyan ekipleri Milan, Inter ve Roma'nın ilgilendiğini iddia etti.

Galatasaray'ın 18 yaşındaki stoperi Ozan Kabak, gösterdiği performansla Avrupa devlerinin de radarına girdi.
İtalyan Tutto Mercato sitesinin iddiasına göre Inter'in ardından Milan ve Romatakımları da Ozan Kabak'ın peşine düştü.
Monchi yakından takip ediyor
Inter'in Ozak Kabak ile geçtiğimiz haftalarda ilgilenmeye başladığı ancak Ozan yarışında Inter'in tek olmadığı belirtildi. Serie A'dan Milan ve Roma'nın da Ozan ile ilgilendiği, özellikle Roma Sportif Direktörü Monchi'nin Ozan Kabak'ı yakından izlediği iddia edildi.
En az 20 milyon euro...
Öte yandan Galatasaray'ın genç stoper için pazarlığı en az 20 milyon eurodan başlatacağı, daha düşük bir miktarı kabul etmeyeceği ileri sürüldü.
İtalyan takımı Inter dahil olmak üzere dünyanın çeşitli yerlerindeki scoutlar, Galatasaray'ın Schalke ile oynadığı Şampiyonlar Ligi maçında Ozan Kabak'ı izlemiş ve genç futbolcuya geçer not vermişlerdi.
Cannavaro'yu mu gördüm?
Schalke maçında Ozan'ı izleyen scoutlar, şu yorumları yapmışlardı;
- Fabio Galante (İnter scout'ı): Hangi oyuncu için geldiğimi biliyorsunuz. Cannavaro'yu mu gördüm? Bu da bana ve kulübüme kalsın.
- Ze Roberto (Alman KickveRun scout'ı): Her menajerlik şirketinin çalışmak isteyeceği bir oyuncuyu bana soruyorsunuz.
-Victor Manas (Arsenal analisti); Şampiyonlar Ligi seviyesine gelmiş her oyuncu değerlidir. Evet 43 numara da analiz listemizde...
-Cyrille Domoraud (Fildişili menajer); 18 yaşında Şampiyonlar Ligi'nde oynayan bir genç, doğru kararlar verirse benden çok daha büyük bir kariyeri olabilir. (Sporx)
İtalyan Devleri Ozan Kabak'ın Peşinde!

Kaynak: Skorer

Son Dakika Spor İtalyan Devleri Ozan Kabak'ın Peşinde! - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: İçişleri Bakanı Soylu: Tedbirler 78 bin kamerayla takip ediliyor, vatandaşlar kısıtlamalara riayet ediyor Oyuncu Selahattin Taşdöğen, metrobüsteki güvenlik görevlileri tartışıp karakolluk oldu 73 yaşındaki kadın, komşularına 58 milyon TL miras bıraktı Evinde televizyonu olmadığı için kısıtlamayı duymayan boyacı boş sokakta müşteri bekledi 312 çocuğu istismar eden cerrahın yaptıkları kan dondurdu! Kurbanlarını anestezi etkisindeyken mağdur etmiş Kırmızı Oda dizisine dahil olan Burcu Biricik, oyunculuk performansıyla izleyicilerden tam not aldı Bir mahalle ayakta! Avrupa'dan ithal ettikleri çöpleri yol kenarına döküp yakıyorlar Korona hastasının isteği sağlık çalışanını ağlattı: Yalvarıyorum biraz nefes verin