Kapaklı ilçesinde Model Sanayi Sitesi'nin temeli atıldı - Son Dakika

Kapaklı ilçesinde Model Sanayi Sitesi'nin temeli atıldı

21.10.2020 17:15
Kapaklı ilçesinde Model Sanayi Sitesi'nin temeli atıldı

Tekirdağ'ın Kapaklı ilçesinde yapılacak Model Sanayi Sitesi'nin temeli atıldı.

Tekirdağ'ın Kapaklı ilçesinde yapılacak Model Sanayi Sitesi'nin temeli atıldı.

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, AA muhabirine, Model Sanayi Sitesi'nin bölgeye faydalı olacak bir yatırım olduğunu söyledi.

Modern ve bölgeye değer katacak modelin kendilerini heyecanlandırdığını anlatan Çetin, "30 bin metrekarelik bir alanda Model Sanayi Sitesi faaliyete geçtikten sonra yapılacak. Kapaklı Belediyesi olarak biz de Küçük Sanayi Sitesi dediğimiz bir alan kurup esnafımıza dükkan tahsisi yapacağız. Bölgemiz her geçen gün zenginleşiyor ve gelişiyor. Bu merkez Trakya'da bir ilk oluyor. Bölgemize faydalı olacak bir yatırım ve apartman altlarındaki sanayi esnafı için nezih, güzel bir tesis olacak." ifadelerini kullandı.

Çetin, Çerkezköy OSB'nin çok önemli bir bölümü Kapaklı toprakları içerisinde yer aldığını burada çok ciddi markalar ve ülke prestijine katkıda bulunan firmaların da bulunduğunu sözlerine ekledi.

YORUMLAR
500
Başkan Pekyatırmacı: 'Selçuklu Belediyespor Kulübü olarak önemli başarılara imza atıyoruz' Başkan Pekyatırmacı: 'Selçuklu Belediyespor Kulübü olarak önemli başarılara imza atıyoruz' Tekirdağ'da buğday ekili 25 dönüm alan yandı Tekirdağ'da buğday ekili 25 dönüm alan yandı Hakkari Kapalı Halk Pazarı'nın temeli dualarla atıldı Hakkari Kapalı Halk Pazarı'nın temeli dualarla atıldı
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kapaklı ilçesinde Model Sanayi Sitesi'nin temeli atıldı - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement