Karlı Dağ Manzarası Eşliğinde Güneş Banyosu - Son Dakika

Karlı Dağ Manzarası Eşliğinde Güneş Banyosu

03.01.2012 10:33
Karlı Dağ Manzarası Eşliğinde Güneş Banyosu

Tatil için Antalya'yı seçen turistler, güneşli havada karlı dağların manzarasını izleyerek plajda güneş banyosu yapıyor.

Tatil için Antalya'yı seçen turistler, güneşli havada karlı dağların manzarasını izleyerek plajda güneş banyosu yapıyor.

Yılın ilk günlerinde yüzünü gösteren güneşli hava, Antalya'daki turistleri memnun etti. Geçen yıl 11 milyon turiste ev sahipliği yapan ve bu yılki hedefini 12 milyon turist olarak belirleyen Antalya'da tatil yapan yabancı turistler, kaldıkları otellerin havuzbaşında ve plajında şezlonglara uzanıp güneş banyosu yapıyor.

Şehir merkezindeki 5 yıldızlı Divan Talya Otel'in havuzu, öğle saatlerinde güneşlenen turistlerle dolup taştı. Otelin hemen karşısındaki Toroslar'ın karlı zirvesini izleyen turistler, 20 derece hava sıcaklığında güneş banyosu yaparken eşsiz manzaranın da keyfini çıkarttı. Turistler, kimi zaman kitap okudu kimi zaman da daha iyi bronzlaşmak için vücutlarına güneş kremi sürdü.

Konyaaltı Plajı'nda da yaşanan yaz manzaralarında kimileri oltayla balık tutarken, kimileri de arkadaşlarıyla sahilde yürüyüş yaptı. - Antalya

Kaynak: DHA
Antalya'da uyuşturucu operasyonunda 2 zanlı tutuklandı Antalya'da uyuşturucu operasyonunda 2 zanlı tutuklandı Kaş'ta kaçak inşa edilen bir yapının yıkımı gerçekleştirildi Kaş'ta kaçak inşa edilen bir yapının yıkımı gerçekleştirildi Antalya'da iki otomobilin çarpıştığı kazada 3 kişi yaralandı Antalya'da iki otomobilin çarpıştığı kazada 3 kişi yaralandı

Son Dakika Güncel Karlı Dağ Manzarası Eşliğinde Güneş Banyosu - Son Dakika


Advertisement