Karşınızda Antonio Banderas ve Automata! - Son Dakika

Karşınızda Antonio Banderas ve Automata!

22.08.2014 16:08
Karşınızda Antonio Banderas ve Automata!, System.String[]

Banderas ve Asimov bu filmde buluşuyor… Antonio Banderas diyince aklımıza genelde elinde gitarı ile rol aldığı Desperado filmi ya da gençliğimizde televizyonlarda izlediğimiz aksiyon filmleri akla gelir. Fakat bu sefer ünlü aktör bambaşka bir tarzla karşımıza çıkıyor.

Banderas ve Asimov bu filmde buluşuyor…

Antonio Banderas diyince aklımıza genelde elinde gitarı ile rol aldığı Desperado filmi ya da gençliğimizde televizyonlarda izlediğimiz aksiyon filmleri akla gelir. Fakat bu sefer ünlü aktör bambaşka bir tarzla karşımıza çıkıyor.

Özellikle Asimov hayranlarının ağzını sulandıran film Asimov'un robotların 3 kuralını anlattığı "Runaround" adlı hikayeden etkilenmiş gözüküyor.

Filmde bir robot kuruluşunda sigortacı olarak çalışan Banderas'ın robotların kendini üzerinde değişiklik yapması yasaktır kuralını delen birkaç robotu incelemesi ve olayların bambaşka bir boyutta olduğunu keşfetmesi anlatılıyor.

Gabe Ibáñez'in yönettiği filmin tanıtım videosunu aşağıda izleyebilirsiniz:

The post Karşınızda Antonio Banderas ve Automata! appeared first on Silikon Vadisi TV.

Karşınızda Antonio Banderas ve Automata!
Karşınızda Antonio Banderas ve Automata!
Karşınızda Antonio Banderas ve Automata!
Karşınızda Antonio Banderas ve Automata!

- Kaynak: SilikonVadisi.tv

Son Dakika Teknoloji Karşınızda Antonio Banderas ve Automata! - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Beckham, Manchester United ve PSG'yi geride bıraktı! Kazanacağı ücret dudak uçuklatacak Böyle vahşet görülmedi! Annesi doğum yaparken 6 yaşındaki çocuğunun başını kesti Üst mahkeme kararı bozdu, Palu ailesi davası yeniden başladı İrem Derici'nin geçen hafta müzikseverlerle buluşturduğu şarkısının klibi olay oldu Bülent Arınç'ın istifasına AK Parti ve MHP'den ilk tepki: En büyük hizmetin "istifa" haline gelmesi çok büyük acı ABD'de çölde keşfedilen gizemli metal blok paniğe neden oldu Son Dakika! Bülent Arınç, Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu üyeliğinden istifa etti Isparta'da bu köye muhtar dayanmıyor! 5'inci muhtar "inşaattan düştüm" diyerek istifa etti