Kaş Belediyesi Eylül Ayı Meclis Toplantısı yapıldı - Son Dakika

Kaş Belediyesi Eylül Ayı Meclis Toplantısı yapıldı

02.09.2020 11:53
Kaş Belediyesi Eylül Ayı Meclis Toplantısı yapıldı, System.String[]

Kaş Belediye Başkanı Mutlu Ulutaş başkanlığında eylül ayı meclis toplantısı gerçekleştirildi.

Kaş Belediye Başkanı Mutlu Ulutaş başkanlığında eylül ayı meclis toplantısı gerçekleştirildi.

Ulutaş, toplantıda, belediye olarak hizmetlere devam ettiklerini, Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) sürecinin yaşanmasına rağmen Kaş'ın turizmde gelişme katettiğini söyledi.

Konuşmaların ardından gündem maddelerine geçilen toplantıda, Gömbe Mahallesi 1/1000 ölçekli ilave-revizyon imar planı, Kaş Balıkçı Barınağı, Kaş Merkez ve Çerçiler mevkisi revizyon imar planları başta olmak üzere bazı maddeler oybirliğiyle kabul edildi.

Kalkan Mahallesi'nde kadastro çalışmaları için 6 bilirkişi belirlenen mecliste, ilçedeki eski otogarın yerine yapılacak katlı otopark, pazaryeri ve yaşam alanı projesinin de tanıtımı yapıldı.

İlçenin kırsal 33 mahallesinde kamu yararı kararının alındığı toplantıda, belediye başkan yardımcılarının ücretleri de belirlendi.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kaş Belediyesi Eylül Ayı Meclis Toplantısı yapıldı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Çin'de artık anüsten alınan örneklerle de koronavirüs testi yapılacak Deniz Akkaya, iç çamaşırlı yatak pozlarıyla sosyal medyayı salladı Meteoroloji'den peş peşe uyarılar! 6 kentimizde kuvvetli yağış, 4 bölgede de fırtına bekleniyor Erkek arkadaşı, 16 yaşındaki kız çocuğunu istismar etti! Mide bulandıran olay karnı büyüyünce ortaya çıktı Konuta büyük zam yolda! Kademeli olarak yüzde 50'ye varan fiyat artışı bekleniyor Kiracı 'Allah belanızı versin' yazılı not bırakıp evini yaktı, binayı dumanlar sardı Yasmin Erbil kırmızı elbiseli pozuyla nefesleri kesti Birçok dizide oynayan Ercan Yalçıntaş sahte içkiden hayatını kaybetti