Son Dakika Haberleri: Kavşakta Ani Fren Yapan Motor Sürücüsü, Asfalta Çakıldı

Kavşakta Ani Fren Yapan Motor Sürücüsü, Asfalta Çakıldı

8 gün önce

Ankara'da kavşağa kontrolsüz giren otomobile çarpmamak için ani fren yapmak zorunda kalan motor sürücüsü, asfalta çakıldı. Talihsiz adam, dolmuşun altında kalmaktan ise son anda kurtuldu.

Kavşakta kural ihlali pahalıya mal oluyordu. Olay saniye saniye böyle görüntülendi.

ANİ FREN YAPINCA ASFALTA ÇAKILDI

 Ankara'da kavşağa kontrolsüz giren otomobile çarpmamak için ani fren yapan motor sürücüsü asfalta çakıldı. Karşı şeritteki dolmuşun altında kalmaktan kıl payı kurtulan motorcu kazayı ufak sıyrıklarla atlattı.

AZ DAHA DOLMUŞUN ALTINDA KALIYORDU

Öğle saatlerinde Ulus'ta meydana gelen olayda, Anafartalar Caddesi üzerinden Bentderesi istikametinde seyreden motosikletin önüne bir anda Ulus Heykel Meydanı'na dönen bir otomobil çıktı.

Araca çarpmamak için ani fren yapan motosiklet sürücüsü kayan motordan düşerek yere çakıldı. Yolun karşısında seyreden dolmuşun altında kalmaktan son anda kurtulan motor sürücüsü kazayı ufak sıyrıklarla atlattı. O anlar ise seyir halindeki başka bir aracın yol kamerası tarafından kaydedildi.


YORUMLAR (2)


CHP Otobüsünde 14 Yaşındaki Erkek Çocuğunu Taciz Eden CHP'li Yönetici Tutuklandı ABD'nin Yeni Türkiye Planı: Rusya ve İran ile Kurulan İttifak Koparılacak

İvedik Organize Sanayi Bölgesi yönetimi, Türk Silahlı Kuvvetlerine 3 İHA Hediye Etti Emekli Albayın Tartışma Sırasında Kafasından Vurduğu Oğlu, Hayatını Kaybetti!