Kaya Çilingiroğlu, kendisini görüntüleyen basın mensuplarına sert çıktı: Siz sert davranan görmemişsiniz - Son Dakika

Kaya Çilingiroğlu, kendisini görüntüleyen basın mensuplarına sert çıktı: Siz sert davranan görmemişsiniz

12.11.2020 10:36

Önceki gün oğlu Kaya ile alışverişe çıkan Kaya Çilingiroğlu, kendisini görüntüleyen basın mensuplarına sert çıktı. "Uzak durun yaklaşmayın" ifadelerini kullanan Çilingiroğlu, "Neden sert davranıyorsunuz?" diyen basın mensuplarına daha da sert çıkıştı.

Daha önce birçok kez maskesiz görüntülenmesiyle gündeme gelen Kaya Çilingiroğlu, son olarak oğluyla birlikte Etiler'de objektiflere yakalandı.

"SİZ TERS DAVRANAN GÖRMEMİŞSİNİZ"

Fotoğraf çeken muhabirleri "Uzak durun, yaklaşmayın" diye tersleyen Çilingiroğlu, "Mesafeli şekilde soru soruyoruz, neden sert davranıyorsunuz?" diyen habercilere "Siz kısa pantolon giyerek ben vardım, siz sert davranan görmemişsiniz" diyerek daha da sert çıkıştı.

Bir telefon mağazasında alışveriş yapan Çilingiroğlu, kısa süreli gerginliğin ardından hızlı adımlarla uzaklaştı.

KORONAVİRÜSLE İLGİLİ SÖYLEDİKLERİ TEPKİ ÇEKMİŞTİ

Daha önce birkaç kez maskesiz görüntülenen Çilingiroğlu, koronavirüs ile ilgili şunları söylemişti: "Korunmak için bir önlem almadım. Korunmamı gerektirecek bir şey yok, ben zaten temiz bir adamım. Koronavirüsü oldu diye ellerini yıkayan biri değilim, ellerimi zaten yıkıyordum. Ben eskiden beri insanlarla öpüşmeyi sevmezdim. Hep elimle iterim insanları öpmesinler diye, şimdi millet öpüşmemeye başladı. Yeni değil ki ben senelerdir öpmüyorum. Gelirse de gelir mukadderat, panik yapmaya gerek yok.

Sosyal medyada 'evde kal' yazıyorlar, kalsan ne olacak? Koronavirüsün ne olduğunu biliyor musun? Yok! Ne zaman biteceğini biliyor musun, ne zaman çıkacaksın evden? Evden çıktım yürüyorum, baktım marketleri yağmalayan da yok erzak dolu. Benim bir çocuğum 22, diğeri de 14 yaşında konuya vakıflar oğlum biraz endişeli, endişeli olmaması gerektiğini söylüyorum."

Kaya Çilingiroğlu, kendisini görüntüleyen basın mensuplarına sert çıktı: Siz sert davranan görmemişsiniz

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Kaya Çilingiroğlu, kendisini görüntüleyen basın mensuplarına sert çıktı: Siz sert davranan görmemişsiniz - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (4)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Yeni Beyaz Saray Sözcüsü Jen Psaki: Joe Biden'ın önceliği koronavirüs pandemisini kontrol altına almak Göztepe, Trabzonspor'dan Fousseni Diabate'yi kiraladı G.Saray ve Başakşehir'in İrfan Can transferi için yaptığı görüşmenin fotoğrafları ortaya çıktı Babalık duygusunun en masum hali! Kucağındaki kızı düşmesin diye her şeyi yaptı Ermeni lobisi, Joe Biden'ı yemin eder etmez markaja aldı: Erdoğan ve Aliyev'e yaptırım uygulayın İlk 10 içerisindeki beş vergi rekortmeni ismini saklı tuttu İş makinelerinin bile ulaşamadığı köyde, evlerine kar tünelleriyle gidiyorlar Survivor 2021'in 10. bölüm fragmanı yayınlandı! "Çok üzücü bir durum var" diyen Acun Ilıcalı, acil durum konseyi yapıyor