Kenan Sofuoğlu, Aracını Otobüs Durağına Park Edip Başına 3 Kişi Bıraktı - Son Dakika

Kenan Sofuoğlu, Aracını Otobüs Durağına Park Edip Başına 3 Kişi Bıraktı

11.03.2019 07:52

AK Parti Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu, Lamborghini marka spor otomobilini yasak olmasına rağmen otobüs durağına park etti. Sofuoğlu ayrıca aracının başında 3 kişi bıraktı.

AK Parti Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu, defalarca gündeme geldiği Lamborghini marka spor otomobiliyle Sakarya'da düzenlenen programa katıldı.

Erenler ilçesine gelen Sofuoğlu, aracını yasak olmasına karşın otobüs durağına park etti ve kimsenin yaklaşmaması için de başında 3 kişi bıraktı.

MECLİS'TE DE YASAK YERE PARK ETMİŞTİ

'Emir erlerim' mesajıyla yaptığı paylaşım ve 'Senatör' yazılı kartviziti ile tepki çeken Sofuoğlu, aracını daha önce de Meclis bahçesinde araç girişine yasak bir yere park etmiş ve "Çizilsin istemem, odamdan baktığımda orayı görebiliyorum" demişti.

Kenan Sofuoğlu, Aracını Otobüs Durağına Park Edip Başına 3 Kişi Bıraktı
Kenan Sofuoğlu, Aracını Otobüs Durağına Park Edip Başına 3 Kişi Bıraktı

Son Dakika Güncel Kenan Sofuoğlu, Aracını Otobüs Durağına Park Edip Başına 3 Kişi Bıraktı - Son Dakika

YORUMLAR (1)

Son Dakika

Süt sağarken elektrik akımına kapılan kadın feci şekilde can verdi Dünya Sağlık Örgütü, kuzey yarımküredeki vaka artışıyla ilgili liderlere "acil eylem" çağrısında bulundu Kasımpaşa-Göztepe maçında VAR incelemesinin uzun sürmesi tartışmalara neden oldu Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Berlin'deki camiye yapılan polis baskınına tepki gösterdi: Şiddetle kınıyorum Seyir halindeki tırın kasasına çarpan geyik telef oldu "Evde ek iş" tuzağına düşmeyin! Yüzlerce kişi mağdur oldu 82 yıl önce kurulan Ümraniyespor, ismini değiştirdi Daha önce aynı erkekle sevgili olan iki kız tekme tokat birbirine girdi! O anlar kamerada