Kepez'de 22. Bilgisayar Sınıfı Açıldı - Son Dakika

Kepez'de 22. Bilgisayar Sınıfı Açıldı

26.05.2017 10:29
Kepez'de 22. Bilgisayar Sınıfı Açıldı, System.String[]

Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü 22. bilgisayar sınıfının açılışını Sefa Akın Ortaokulunda yaptı.

Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü 22. bilgisayar sınıfının açılışını Sefa Akın Ortaokulunda yaptı.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, ihtiyaç duyulan okullara bilgisayar sınıfı kazandırmak amacıyla geçen yıl başlatılan çalışmalar sürdürülüyor.

Kepez'de bilgisayar sınıfı olmayan okul kalmaması için yapılan çalışmalar kapsamında, Kültür Mahallesi'ndeki Sefa Akın Ortaokulunda mezuniyet ve bilgisayar sınıfının açılış törenine katıldı.

Başkan Tütüncü, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüdai Vural, Kepez Belediyesi Başkan Yardımcısı Mustafa Özsoy, MHP Kepez İlçe Başkanı Süleyman Kılınç ve belediye bürokratları ile sınıfın açılışını gerçekleştirdi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Tütüncü, 1990 ile 1996 yıllarında Kültür Mahallesi'nde ikamet ettiğini belirterek, söz konusu okulun yapım sürecini ve mahallenin gelişimini çok iyi bildiğini kaydetti.

Tütüncü, "Şimdi de bu okulumuza bilgisayar sınıfı açtık. Öğrencilerimiz hızlı bant internet ve diğer bilişim araçlarından istifade etsinler, böylelikle eğitimde fırsat eşitliği sunalım istiyoruz." diye konuştu.

Kepez'de 22. Bilgisayar Sınıfı Açıldı

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kepez'de 22. Bilgisayar Sınıfı Açıldı - Son Dakika


Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Davutoğlu arasındaki ilk kavga Bülent Arınç nedeniyle yaşanmış Otomobiliyle dilenmeye gelen dilencinin üzerinden 7 bin lira çıktı Tamer Karadağlı video çekerken yere kapaklandı Otobüs şoföründen ilginç korona önlemi: Yasaklı koltuklara 5 litrelik bidon bağladı Musluktan akan su cayır cayır alev aldı! Şebekeye doğal gaz karıştığı ortaya çıktı Bu köye muhtar dayanmıyor! 20 ayda koltuğa 5 farklı isim oturdu, altıncısı yolda Sunucu Özlem Yıldız, tedbiri elden bırakmadı: HES kodu olmadan eve almıyorum Trump, Biden'ın başkanlığının onaylanması durumunda Beyaz Saray'ı bırakacağını açıkladı