Son Dakika Haberleri: Kırmızıgül'den Annesinin Çalınan Parasıyla İlgili Açıklama!

Kırmızıgül'den Annesinin Çalınan Parasıyla İlgili Açıklama!

30 gün önce

Ünlü şarkıcı Mahsun Kırmızıgül'ün annesinin evinden çalınan 2 milyon lira ile ilgili şarkıcıdan bir açıklama geldi. Kırmızıgül konuyla ilgili konuşarak, "Anneme paran varsa bankaya koyalım dedim, ancak dindar olduğu için faize ve bankaya pek sıcak bakmadı." dedi.

Ünlü şarkıcı Mahsun Kırmızıgül'ün annesinin evinde bulunan ve çalınan 2 milyon lira ile ilgili şarkıcıdan bir açıklama geldi. Kırmızıgül konuyla ilgili konuşarak, "Anneme paran varsa bankaya koyalım dedim, ancak dindar olduğu için faize ve bankaya pek sıcak bakmadı." dedi.

KIRMIZIGÜL'ÜN ANNESİ 2 MİLYON LİRASINI ÇALDIRMIŞTI

Faika Arık evinin banyosunda duşa kabinin altında bulunan yaklaşık 2 milyon liralık ziynet eşyası ve parası çalınmıştı. Ancak polis ekiplerinin çalışmasıyla hırsızlar kısa sürede yakalanmıştı.

"2 MİLYON LİRASI OLDUĞUNU BİLMİYORDUM"

Geçtiğimiz günlerde bir alışveriş merkezinde eşiyle birlikte görüntülenen ünlü şarkıcı Mahsun Kırmızıgül, konuyla ilgili açıklama yaptı. Kırmızıgül, "Annemin 2 milyon lirası olduğunu bilmiyordum. Hayalindeki camiyi yaptırmak için 30 yıldır biriktirdiği parayı çaldırınca çok üzüldü. Paran varsa bankaya koyalım dedim, ancak dindar olduğu için faize ve bankaya pek sıcak bakmadı." diye konuştu.

HIRSIZLARIN CEZASINI ÇEKMESİNİ İSTİYOR

Mahsun Kırmızıgül, annesi Faika Arık'ın parasını çalan hırsızların da cezalandırılmasını istediğini söyledi.


YORUMLAR


Şarkıcı Göksel'in Yataktaki Cesur Pozu Olay Oldu Emeklilere Yatırılacak Bayram İkramiyelerinin Tarihleri Belli Oldu Son Dakika! Hollanda Polisi Açıkladı: Utrecht Saldırganı Her Yerde Aranıyor