Son Dakika Haberleri: Yatmaktan Sıkılan Batmanlı, Kolundaki Serumla Kahvehanede İskambil Oynadı

Yatmaktan Sıkılan Batmanlı, Kolundaki Serumla Kahvehanede İskambil Oynadı

7 ay önce

Batman'da hastalığı nedeniyle evde yatan ve televizyon izlemekten sıkılan yaşlı adamın kolundaki serumla kahvehaneye iskambil oynamaya gitmesi ilginç görüntüler oluşturdu.

Yatmaktan Sıkılan Batmanlı, Kolundaki Serumla Kahvehanede İskambil Oynadı, System.String[]

Batman'da, 75 yaşındaki Ahmet Kaçmaz'ın iskambil oyunu tutkusu hastalık dinlemiyor. Kaçmaz, geldiği kahvede koluna serum taktırıp, arkadaşlarıyla 'nezere' denilen oyunu oynuyor.

HASTA YATAĞINDA SIKILDI

Ahmet Kaçmaz, hasta yatağında sıkılınca kolundaki serumla kahvenin yolunu tutuyor. Raman Mahallesi'ndeki kahveye gelen Kaçmaz'a eski sağlık görevlisi işletmeci serumu takıyor.

''EVDE ZAMAN GEÇMİYOR''

Bir kolunda serumla arkadaşlarıyla iskambil oyunu nezere oynayan Kaçmaz, "Evde olduğum süre içinde zaman geçmiyor. Serumu yanıma alıp kahveye geliyorum. Farkına varmadan serumun bitiyor. Bu da beni rahatlatıyor. Bir elinde serum diğer elimde de iskambil kağıtları var. Bazı vatandaşlar beni görünce tebessüm ediyor" dedi.

İşte kahvehanedeki ilginç görüntü:


YORUMLAR


Sinem Gedik ve İntizar'ın Yeni Sevişme Görüntüleri Ortaya Çıktı Sinem Gedik ile Yaşadığı İlişkiyle Gündeme Oturan İntizar: Küçükken Sarışındım, Akrep Sokunca Rengim Değişti

Pensilvanya Semalarında Çarpıcı Görüntü: Gülen'i İade Edin