KONGED'den Bowling Turnuvası - Son Dakika
Güncel

KONGED'den Bowling Turnuvası

Konyaaltı Gençlik Derneği gönüllülerinin Özdilek AVM Rock'n Bowl'da 80 yarışmacı ile gerçekleştirdiği Bowling Turnuvası büyük ilgi topladı. Çok sayıda vatandaşın da izlediği turnuva yaklaşık 2 saat sürdü.

27.02.2015 13:42
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Renkli görüntülerin yaşandığı turnuva için konuşan Başkan Ahmet Alper ALVEROĞLU; "Etkinliğimiz beklediğimizden çok daha fazla ilgi gördü ve bu da bize ilerleyen dönem de bu keyifli turnuvanın tekrarlanması zorunluluğunu gösterdi. Her yaştan insanın eğlenceli bir vakit geçirmesi ve elbette bunu spor adı altında bir faaliyetle gerçekleştirmesi bizim temel amacımızdı, bugünkü katılımcı profili ve niceliği de bunu başardığımızı gösterdi" diyerek turnuva konusundaki memnuniyetini dile getirdi.

Zorlu bir turnuva sonrası birinci gelip 5 yıldızlı otelde çift kişilik tatil ödülünü kazanan Karkır ASAN; "Bu özel turnuva için emeği geçen herkese teşekkür ederim" diyerek mutluluğunu ifade etti. Turnuva ise 2.tura kalan katılımcıların toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.Renkli görüntülerin yaşandığı turnuva için konuşan Başkan Ahmet Alper ALVEROĞLU; "Etkinliğimiz beklediğimizden çok daha fazla ilgi gördü ve bu da bize ilerleyen dönem de bu keyifli turnuvanın tekrarlanması zorunluluğunu gösterdi. Her yaştan insanın eğlenceli bir vakit geçirmesi ve elbette bunu spor adı altında bir faaliyetle gerçekleştirmesi bizim temel amacımızdı, bugünkü katılımcı profili ve niceliği de bunu başardığımızı gösterdi" diyerek turnuva konusundaki memnuniyetini dile getirdi.

Zorlu bir turnuva sonrası birinci gelip 5 yıldızlı otelde çift kişilik tatil ödülünü kazanan Karkır ASAN; "Bu özel turnuva için emeği geçen herkese teşekkür ederim" diyerek mutluluğunu ifade etti. Turnuva ise 2.tura kalan katılımcıların toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel KONGED'den Bowling Turnuvası - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement