Son Dakika Haberleri: 78 Kurşun Sıkılan ve Bir Gencin Hayatına Mal Olan Çatışmanın İzleri Gün Ağarınca Ortaya Çıktı

78 Kurşun Sıkılan ve Bir Gencin Hayatına Mal Olan Çatışmanın İzleri Gün Ağarınca Ortaya Çıktı

8 ay önce

Küçükçekmece'de dün akşam saatlerinde iki grup arasında yaşanan çatışmanın büyüklüğü sabah ortaya çıktı. Hayatını kaybeden Emircan Açıkgöz'ün yakınları " Dünya savaşı mı bu" diye isyan etti.

Küçükçekmece'de dün akşam saatlerinde iki grup arasında yaşanan çatışmanın büyüklüğü sabah ortaya çıktı. Çok sayıda aracın hasar gördüğü sokakta hemen her yerde mermi izi bulunuyor.

MAHALLE SAVAŞ ALANI

Küçükçekmece İnönü mahallesinde dün saat 23.00 sıralarında silahlı iki grup arasında çatışma yaşandı. Uzun namlulu silahlar dahil çok sayıda silahın kullanıldığı çatışmada mahalle savaş alanına döndü.


ÇATIŞMANIN İZLERİ GÜN AĞARINCA ORTAYA ÇIKTI

Bu sırada arkadaşlarıyla gittiği halı saha maçından dönen Emircan Açıkgöz iki grup arasında yaşanan çatışmanın ortasında kaldı. Vücuduna isabet eden kurşunlarla ağır yaralan Açıkgöz çevrede bulunan bir hastaneye kaldırıldı ancak yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Çatışmanın büyüklüğü hava aydınlanınca daha da net olarak ortaya çıktı.


Hayatını kaybeden Emircan Açıkgöz

"DÜNYA SAVAŞI MI BU?"

Sokakta bulunan birçok araç ve bina duvarına mermi isabet ettiği görüldü. Hayatını kaybeden Emircan Açıkgöz'ün yakını "Başkasının canı yanmasın iki grup çatışıyor arada 16 yaşında bir çocuk ölüyor. Halı saha maçından çıkıyor ve çiğ köfte yemeğe gidiyor. Giderken iki grubun arasında kalıyor. 78 kurşun mu sıkılır dünya savaşı mı bu? Kim verecek bunun hesabını söylenecek bir şey yok" diye konuştu.


YORUMLAR


Sinem Gedik ve İntizar'ın Yeni Sevişme Görüntüleri Ortaya Çıktı Sinem Gedik ile Yaşadığı İlişkiyle Gündeme Oturan İntizar: Küçükken Sarışındım, Akrep Sokunca Rengim Değişti

Pensilvanya Semalarında Çarpıcı Görüntü: Gülen'i İade Edin