Lüksü Tüketirken Yönetmenin İpuçları Bilgi Eğitim'de - Son Dakika

Lüksü Tüketirken Yönetmenin İpuçları Bilgi Eğitim'de

04.02.2016 12:22
Lüksü Tüketirken Yönetmenin İpuçları Bilgi Eğitim'de, System.String[]

Dünyada yükselen lüks marka tüketim trendinin bu alanda çalışan profesyonellere ilgiyi artırması eğitim sektörünü de harekete geçirdi.

İstanbul Bilgi Üniversitesi'nin yaşam boyu eğitim merkezi Bilgi Eğitim de bu alanda kariyer yapmak isteyenler için 'Lüks Marka Tüketimi ve Yönetimi' başlıklı özel bir eğitim programını hayata geçirdi.

Samra Zeller'in eğitmenliğinde, 5 Mart – 9 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirecek eğitim programında; katılımcılara, lüks kavramı, tüketici dinamikleri, markacılık ve lüksü kapsayan tüm değerler zinciri içinde yönetim ve tüketim konularında geniş bir içerik sunulacak.

Sektör profesyonelleri de konuk olacak!

Louis Vuitton Pazarlama Müdürü Aslı Yaylalı, Kreatif Direktör Tuba Ünsal, IWC Schaffhausen Türkiye Ülke Müdürü Aylin Aydın, Koku kitabının yazarı Vedat Ozan, XOXO The Mag Dergisi İmtiyaz Sahibi Cihan Şerbetçioğlu, Galerist Sanat Galerisi Satış Yöneticisi Aslı Hatipoğlu, İç Mimar Yalın Tan, Rolls Royce Marka Müdürü Hilal Aysal, Estee Lauder Tüketici Araştırma Müdürü Hale Yılmaz, Swaroski Ülke Müdürü Aslı Tezcan, Armaggan Genel Müdürü Ebru Karaçam, ve M-M Kozmetik Yönetim Kurulu Başkanı Musa Yahya gibi lüks markalar konusunda uzmanlaşan sektör profesyonellerinin katılımıyla renklenecek eğitimler, İstanbul Bilgi Üniversitesi'nin santralİstanbul Kampüsü'nde gerçekleştirilecek.
36 saat sürecek olan Lüks Marka Tüketimi ve Yönetimi eğitim programına katılım bedeli ise 1.900TL olacak.

Lüksü Tüketirken Yönetmenin İpuçları Bilgi Eğitim'de

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Lüksü Tüketirken Yönetmenin İpuçları Bilgi Eğitim'de - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Yine çukura takılıp düşen Orhan Gencebay, bu kez parmağını kırdı Sağlık Bakanı Koca, haritayla paylaştı! İşte il il aşı olanların sayısı Kuraklık tehlikesi sonrası yeni düzenleme hayata geçti! Binalarda yağmur suyu toplama sistemi artık zorunlu Türk gemisine Gine Körfezi'nde korsan saldırısı! 1 gemici öldürüldü, 15 gemici kaçırıldı Erdoğan Bayraktar'dan çok konuşulacak Muharrem İnce paylaşımı! Yeni kurulacak partiye mi katılıyor? Güneşli havaları unutun! Kar geri geliyor, hafta boyunca sürecek 13 yaşındaki kız çocuğu, kendisini hamile bırakan 14 yaşındaki arkadaşı tarafından öldürüldü 5 çocuğunu öldürüp evi ateşe veren kadın canına kıydı, bıraktığı not tüyler ürpertti