Son Dakika Haberleri: Mehmet Ali Erbil'den Çocuk Aldıran Sevgilisi: Çantama 5 Bin Dolar Koydular

Mehmet Ali Erbil'den Çocuk Aldıran Sevgilisi: Çantama 5 Bin Dolar Koydular

13 ay önce

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'in çocuk aldıran 27 yaşındaki sevgilisi Nevin, "Ben hamileliğimi sonlandırdığım zaman, çantama 5 bin dolar koyup yolladılar" dedi.

Geçtiğimiz günlerde Mehmet Ali Erbil'le birlikte otel çıkışı görüntülenen genç sevgilisi Nevin'in hamile olduğunun ortaya çıkması gündeme bomba gibi düştü.

ERBİL: HAMİLELİK SONLANDI

Konuyla ilgili Star TV ekranlarında yayınlanan 'Duymayan Kalmasın' programına katılan Mehmet Ali Erbil, "Bir çocuk sevgiden oluşur. 2 3 kere görüştüğüm bir insandan çocuk sahibi olamam. Çocuklarımın hepsi sevgiden doğmuş parçalarım. Hamilelik sonlandı" dedi.

"ÇANTAMA 5 BİN DOLAR KOYUP YOLLADILAR"

Erbil'in ardından canlı yayına bağlanan sevgilisi genç Nevin de çocuğu aldırdığını doğrulayarak şu ifadelere yer verdi: "Çocuğu aldırmaya Mustafa Erbil ile gittim. Çocuğu aldırdıktan sonra çantama 5 bin dolar attılar. Sonra telefonlarıma cevap vermediler. 2. el araba istedim sadece, başka bir şey istemedim. 260 bin TL'lik araba istemedim."

İkili otel çıkışı böyle görüntülenmişti;YORUMLAR


Mısır Hasadı Yapan Çiftçinin Biçerdöveri, 8 Metrelik Obruğa Saplandı Liverpool'un Yıldızı Salah'ın Sakatlığı Formasını Çıkarmasıyla Görüntülendi

Yeni Havalimanı'na İniş Yapan İlk Yolcu Uçağı Türk Hava Yolları Oldu