Merakla Beklenen Yüzleşme Dizisinin İlk Fragmanı Yayınlandı - Son Dakika

Merakla Beklenen Yüzleşme Dizisinin İlk Fragmanı Yayınlandı

Kanal D'nin merakla beklenen iddialı dizisi Yüzleşme'nin, ilk fragmanı yayınlandı. Başrollerini Uğur Yücel, Hande Doğandemir, Engin Öztürk ve Yiğit Kirazcı'nın oynadığı Yüzleşme dizisi çarpıcı konusuyla da dikkat çekti.

Kanal D'nin merakla beklenen iddialı dizisi Yüzleşme'nin ilk fragmanı yayınlandı. Başrollerini Uğur Yücel, Hande Doğandemir, Engin Öztürk ve Yiğit Kirazcı'nın oynadığı Yüzleşme dizisi çarpıcı konusuyla da dikkat çekti.

OYUNCU KADROSU DİKKAT ÇEKTİ

Yapımını T Company'nin, yapımcılığını Bülent Turgut'un üstlendiği "Yüzleşme"nin başrollerini Uğur Yücel, Hande Doğandemir, Engin Öztürk ve Yiğit Kirazcı paylaşıyor. Senaryosunu Altuğ Küçük'ün kaleme aldığı dizinin yönetmen koltuğunda ise Ömer Faruk Sorak ve Burak Arlıel oturuyor.

YÜZLEŞME KONUSU NEDİR?

Çiçek yetiştiriciliği ve esans üreticiliği ile ünlü Kalender Kasabası'nda geçen hikayede geçmişte yaşanan olaylar, sırlar teker teker gün yüzüne çıkarken kasabada artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.

Merakla Beklenen Yüzleşme Dizisinin İlk Fragmanı Yayınlandı

Haber Yayın Tarihi: 26.01.2019 00:14

Son Dakika Magazin Merakla Beklenen Yüzleşme Dizisinin İlk Fragmanı Yayınlandı - Son Dakika Magazin

YORUMLAR (1)

Son Dakika

Türk Bayrağının indirilmeye çalışılmasıyla ilgili yeni görüntüler ortaya çıktı! Polis hemen müdahale etmiş Kıskanç koca karısını zehirledi! Hem kadın hem de emzirdiği bebeği yaşamını yitirdi İpsala Sınır Kapısı'nda rüşvet çarkı çökertildi! Paralar memurların evlerinden çıktı Kullanılmış prezervatifleri temizleyip yeniden satmaya çalışan şahıstan pişkin savunma: Kötü bir şey yapılmadı Eski futbolcu Emre Aşık'ı öldürmek isteyen eşi Yağmur Aşık'ın 20 yıla kadar hapsi istendi Luis Suarez, gözyaşlarıyla veda etti ve kulübü eleştirdi: Barcelona bana güvenmedi Kanalizasyondan çıkarılan dekor sıçan görenleri şaşkına çevirdi Baltalı katil zanlısına müebbet hapis cezası verildi