Son Dakika Haberleri: Hiçbir güvenlik önlemi almadan iskeleye çıkan işçi, izleyenleri korkuttu

Hiçbir güvenlik önlemi almadan iskeleye çıkan işçi, izleyenleri korkuttu

1 ay önce

İstanbul'da 6 katlı bir özel okulun dış cephesini yapan inşaat işçisinin hiçbir güvenlik önlemi almadan çalışması kameraya yansıdı.

İstanbul Esenyurt'ta 6 katlı bir özel okulun dış cephe çalışmasını yapan inşaat işçisinin hiçbir güvenlik önlemi almaması herkesi korkuttu. İnşaat işçisinin ölümle dansı bir vatandaşın kamerasına böyle yansıdı.

Olay, Esenyurt Hürriyet Bulvarında bulunan özel bir okulun dış cephe yenileme çalışmaları sırasında yaşandı. 6 katlı bir özel okulun dış cephe yenileme çalışmaları sırasında bir inşaat işçisinin tedbir almadan çalışması görenleri hayrete düşürdü.

RAHATLIĞI DİKKAT ÇEKTİ

Kendisini bir yere bağlamadan metrelerce yüksekteki tahtanın üzerinde adeta ölümle dans eden inşaat işçisinin, rahat tavırları dikkat çekti. Metrelerce yükseklikten emniyet halatı olmadan aşağıya inme tekniği ise pes dedirtti. İnşaat işçisinin bu yürekleri ağızlara getiren çalışması vatandaş tarafından saniye saniye cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

Hiçbir güvenlik önlemi almadan iskeleye çıkan işçi, izleyenleri korkuttu
Haber Yayın Tarihi: 20.08.2019 09:08 Kaynak: İHA

YORUMLAR


Sabahat Akkiraz'ın Ankara konseri güvenlik gerekçesiyle valilik tarafından iptal edildi
Ciciş Esra Ersoy, Instagram hesabından çırılçıplak fotoğrafını paylaştı "Cumhurbaşkanlığı seçiminde kime oy verirsiniz?" anketinde Erdoğan ipi göğüsledi