Mizahçı Özdemiroğlu'ndan Manavgat'ta Sıra Dışı Sohbet - Son Dakika

Mizahçı Özdemiroğlu'ndan Manavgat'ta Sıra Dışı Sohbet

22.03.2018 10:46
Mizahçı Özdemiroğlu'ndan Manavgat'ta Sıra Dışı Sohbet, System.String[]

Manavgat Belediyesi “Haluk Çetin’le Manavgat Buluşmaları” etkinliklerinin sezon finalini Ot ve Uykusuz Mizah Dergileri Yazarı Vedat Özdemiroğlu ile yaptı.

Manavgat Belediyesi "Haluk Çetin'le Manavgat Buluşmaları" etkinliklerinin sezon finalini Ot ve Uykusuz Mizah Dergileri Yazarı Vedat Özdemiroğlu ile yaptı.

Manavgat Belediyesi, Atatürk Kültür Merkezi'nde yaptığı "Haluk Çetin'le Manavgat buluşmaları" söyleşilerinin sezon finalini, Ot ve Uykusuz Dergileri'nin Mizah Yazarı Vedat Özdemiroğlu ile gerçekleştirdi. Özdemiroğlu'na her zamanki gibi müzikte usta yorumlarıyla Haluk Çetin eşlik etti. Mizah Yazarı Vedat Özdemiroğlu, mizah yazarlığı öyküsünü sıra dışı esprileri ve anlatım tarzı ile izleyicilere sundu. Gırgır, Fırt, Çarşaf gibi eski mizah dergileri ile başladığı sohbetine, Oğuz ve Tekin Aral'ın mizaha olan katkılarını ve mizah dergilerinin nasıl olması gerektiğini vurguladı. Mizah dergilerinin geçtiğimiz yıllarda 400 bin tiraj ile satıldığını, internetin çıkması ile tirajların düştüğünü de sözlerine ekleyen Özdemiroğlu, "İnternet ile okuma alışkanlığımız iyice azaldı. Bırakın mizah dergisini artık insanlar gazete ve kitapları da internetten okur oldu" dedi.

Değişik tarz ile yazdığı şiirlerinden de örnekler veren Özdemiroğlu'nun söyleşisi, izleyicilerin mizah konusunda merak ettiği soruları sormasıyla son buldu. - ANTALYA

Mizahçı Özdemiroğlu'ndan Manavgat'ta Sıra Dışı Sohbet
Mizahçı Özdemiroğlu'ndan Manavgat'ta Sıra Dışı Sohbet

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Mizahçı Özdemiroğlu'ndan Manavgat'ta Sıra Dışı Sohbet - Son Dakika


Son Dakika

F.Bahçe'nin gündemindeki Mesut Özil'in Arsenal'deki alacaklarını istemesi transferi tıkanma noktasına getirdi Eski Galatasaraylı Yasin Öztekin, TFF 1. Lig ekibi Samsurspor'la anlaşma sağladı Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan faiz mesajı: Beni dinlerler, dinlemezler ama ben yüksek faize karşıyım Son Dakika! Hollanda hükümeti ülkede tartışma yaratan çocuk yardımı skandalı nedeniyle istifa etti Selçuk Özdağ'a yapılan saldırı sonrası Davutoğlu'ndan ilk açıklama: Erdoğan'dan açıklama bekliyoruz Suudi Arabistan Veliaht Prensi bin Selman bir ilke imza atarak Dünya Ekonomik Forumu'na çölden katıldı Kendisine işkence yapan eşini öldüren Melek İpek'in tutukluluğuna itiraz edildi Biden 1,9 trilyon dolarlık Amerikan Kurtarma Planı'nı açıkladı! Altın fiyatları hareketlendi