Ilgaz'da, Müftülük Hizmet Binası ve Kur'an Kursu Açılışı - Son Dakika

Ilgaz'da, Müftülük Hizmet Binası ve Kur'an Kursu Açılışı

16.04.2014 16:15
Ilgaz'da, Müftülük Hizmet Binası ve Kur'an Kursu Açılışı, System.String[]

Ilgaz'da, müftülük hizmet binası ve yatılı Kur'an kursu açılışı yapıldı.

Vali Özcan, törende yaptığı konuşmada, modern yapıların kendilerine mutluluk verdiğini kaydetti.

Yapılan yatırımların  Ilgaz'ı güzelleştirdiğini belirten Özcan, "İlçe müftümüz, çalışkanlığıyla göz dolduruyor. Umarız, Çankırı merkeze de böyle modern bir müftülük binası kazandırırız." dedi. 

 Ilgaz Müftüsü Halil Erten de  Diyanet İşleri Başkanlığı'nın günden güne hizmet olarak büyüdüğünü ve kalitede geliştiğini ifade etti.

Eski müftülük binasının Ilgaz'a yakışmadığını dile getiren Erten, "Eğer bir ilçede Kur'an kursu yoksa, o ilçe harabeye dönmüş bir ev gibidir. Din hizmetlerinde alt yapı ve kalite Kur'an kursundadır." dedi.

Konuşmaların ardından kurs ve müftülüğün açılışı yapıldı. - Çankırı

Ilgaz'da, Müftülük Hizmet Binası ve Kur'an Kursu Açılışı
Ilgaz'da, Müftülük Hizmet Binası ve Kur'an Kursu Açılışı

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Ilgaz'da, Müftülük Hizmet Binası ve Kur'an Kursu Açılışı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

MAK Danışmanlık'tan çarpıcı analiz: 18 yıllık AK Parti iktidarında muhalefetin topyekün sahaya indiğini ilk kez görüyoruz İtalya Kupası maçında kural hatası yapan Roma'ya hükmen mağlubiyet cezası verildi Milli Eğitim Bakanı Selçuk: 15 Şubat'tan sonra kapsamlı bir telafi programına hazırlanıyoruz Reklam teklifi alan Aleyna Tilki gözünü yükseklere dikti: Tarkan ya da Ajda Pekkan oynarsa düşünürüm Bakan Soylu'nun annesine küfreden şüpheli "Cumhurbaşkanı'na Hakaret"ten tutuklandı İngiltere Başbakanı Johnson: Yeni mutasyon öncekinden daha öldürücü Twitter, Trump'ın fotoğrafını paylaşıp intikam çağrısı yapan Hamaney'in hesabını askıya aldı Tokat'ta 10 kişide koronavirüsün mutasyona uğramış hali görüldü