Son Dakika Haberleri: "Nişantaşı'nda Coffeeshop Anlayışı Değişiyor''

"Nişantaşı'nda Coffeeshop Anlayışı Değişiyor''

4 ay önce

Yeni nesil kahveciliğin öncülerinden Federal, sonbaharı Nişantaşı'nda açılacak yepyeni konseptli şubeleri ile karşılıyor!

İstanbul  Galata'daki ilk şubesinin ardından  Ankara ve  Adana'da açılan yeni şubeleri ve katıldığı etkinliklerle kahve severlere bambaşka bir deneyim yaşatan Federal, doğduğu  Nişantaşı'na bambaşka bir heyecan ve konseptle geri dönüyor.

Federal  Nişantaşı, Design Parallax Mimarlık ekibinin yarattıklarıyla, uzun saatler boyunca rahatsız edilmeden dinlenebileceğiniz, çalışabileceğiniz, arkadaşlarınızla sohbet edebileceğiniz keyifli ve konforlu bir alan sunuyor.
Federal'de sıcak ve soğuk 100'e yakın içeceğin yanı sıra, günün her saatinde iştahınızı kabartacak atıştırmalık, yemek ve tatlılar bulacaksınız. Haftanın her günü 07:30 – 00:30 saatleri arasında servis verecek olan Federal, alkollü kahve kokteylleri ve mönüsüne kattığı sürprizlerle coffeeshop ile bistro konseptini birleştiriyor. Federal barista, barmen ve mutfak ekibi, hem sağlıklı hem de yenilikçi yemek ve içecek mönüsüyle konukları için yepyeni lezzetler hazırladı.

Kurucuları için Federal, özgürlüğün ve bilginin gücünün biraraya gelmesi demek. Doğru bildikleri, özgürce yaşadıkları ve öğrendikleriyle Sam Çeviköz ve Levent Koçarslan,  Eylül 2017 itibariyle kapılarını açacak olan Federal'de heyecanları konukları ile paylaşmak için sabırsızlanıyor.

Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!


10 Yaşındaki Necmi, Yatakta Bastığı Annesi ve Komşusu Tarafından Yastıkla Boğuldu Bursa'da Kadın Görevli, Mutlak Bir Uçak Faciasını Önledi
Ece Dizdar, Kendisinden 10 Yaş Küçük Sevgilisiyle Öpüşürken Yakalandı