Nokia Lumia 925 Vodafone'la Türkiye'de - Son Dakika

Nokia Lumia 925 Vodafone'la Türkiye'de

15.08.2013 15:13
Nokia Lumia 925 Vodafone'la Türkiye'de

Vodafone Türkiye, Nokia Lumia 925'i satışa sunmaya hazırlanıyor.

Vodafone'dan yapılan açıklamaya göre, Vodafone Türkiye, Nokia'nın yeni akıllı telefonu Nokia Lumia 925'i Vodafone Red'liler için eylül ayında satışa sunacak. Vodafone Red farkıyla Akıllı Cihaz Akıllı İletişim Platformu'nda (A.C.A.İ.P) sunulacak yeni Nokia Lumia 925, Vodafone'un 81 ildeki çift taşıyıcılı internet teknolojisine sahip.

Nokia Lumia 925'in 32 GB'lık modeli Türkiye'de yalnızca Vodafone'da olacak. Vodafone Red aboneleri için ''A.C.A.İ.P'' avantajıyla satışa sunulacak Nokia Lumia 925, Vodafone Red'lilere farklı fiyat avantajı ve özel sürprizleriyle geliyor olacak.

Açıklamada konuyla ilgili görüşlerine yer verilen Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Vekili Gökhan Öğüt, tüketicilerin ihtiyaçlarına cevap veren, onların hayatlarını kolaylaştıran hizmetler ve ürünler sunmaya devam edeceklerini belirterek, şu değerlendirmelerde bulundu:

''Vodafone Türkiye olarak, abonelerimiz dünya kalitesinde en son teknolojilere eşit şekilde ve kolaylıkla erişebilsin, eriştikten sonra da kolaylıkla kullanmaya başlayabilsinler diye geçtiğimiz yıl Akıllı Cihaz Akıllı İletişim Platformu A.C.A.İ.P'i hayata geçirdik. Uçtan uca mobil iletişim ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflediğimiz ve iletişim hizmetlerimizi baştan tam olarak sunduğumuz Vodafone Red tarifelerimizle abonelerimize, A.C.A.İ.P akıllı cihazları avantajlı olarak ulaştırıyoruz. Akıllı telefon dünyasında öncü firmalardan Nokia'nın üstün özelliklere sahip Lumia ailesinin en yeni üyesini Vodafone Red farkıyla satışa sunacağız. Vodafone Red'liler, A.C.A.İ.P kampanyalarla Nokia Lumia 925'e sahip olabilecek. Windows Phone platformunda çalışan ve İngiliz The Independent gazetesi tarafından son dönemin en iyi akıllı telefonu seçilen bu cihazı, 3G altyapımıza durmaksızın yaptığımız yatırımlarla bir yıl içinde neredeyse 2 katına yükselttiğimiz 3G hızımız ve çift taşıyıcılı internet teknolojimizle Vodafone Red'lilerin hizmetine sunacağız. Vodafone Red abonelerimize son teknoloji cihaz ve ürünleri sunmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz.''

Kaynak: Bültenler
YORUMLAR
500

Son Dakika Güncel Nokia Lumia 925 Vodafone'la Türkiye'de - Son Dakika


Advertisement