Oyun oynarken depreme yakalanan gencin yaşadığı korku kamerada - Son Dakika

Oyun oynarken depreme yakalanan gencin yaşadığı korku kamerada

30.10.2020 16:03

İzmir'in Seferihisar ilçesi açıklarında yaşanan 6.6 büyüklüğündeki deprem büyük paniğe neden olurken, sosyal medyaya yansıyan bir görüntü depremin şiddetini gözler önüne serdi.

Online bir platform üzerinden oyun oynayan ve bu anları canlı olarak kaydeden bir genç, deprem esnasında büyük panik yaşadı. "Allah, deprem oluyor" diyerek apar topar bulunduğu odadan çıkan genç, bilgisayarını da açık bıraktı.

Oyun oynarken depreme yakalanan gencin yaşadığı korku kameralara yansıdı

Bu esnada oyunun oynandığı platformun canlı yayını kaydetmesiyle İzmir'de yaşanan depremin şiddeti gözler önüne serilmiş oldu. Videoda, deprem esnasında odada bulunan birçok eşyanın yere düştüğü de göze çarptı.

Oyun oynarken depreme yakalanan gencin yaşadığı korku kamerada


Oyun oynarken depreme yakalanan gencin yaşadığı korku kamerada

Son Dakika Güncel Oyun oynarken depreme yakalanan gencin yaşadığı korku kamerada - Son Dakika


YORUMLAR (1)
  • Hüseyin Ö.: Allah c.c. yar ve yardımcıları olsun. 17 Ağustos depremini yaşayan biri olarak (YALOVA) ağır bir psikolojik etkisi var. Tedirgin bir bekleyişle günler geçiriyorsun. Zor, Rabbim göçük altında kalanlara ve onları bekleyenlere yardımcı olsun. Cevap Yaz 18 0 Yayından Kaldır

Son Dakika

Deprem sonrası enkaz altında kalan talihsiz kadın böyle çıkartıldı İzmir'de zamana karşı yarış! Kurtarma ekipleri ve vatandaşlar enkazda çalışıyor TJK, depremden etkilenen vatandaşlar için Şirinyer Hipodromu'nu kullanıma açtı Deprem sırasında gelgit oluştu, tekneler sürüklendi Seferihisar'da deprem nedeniyle deniz taştı, cadde ve sokaklar sular altında kaldı Depreme İzmir'de yakalanan Fatih Portakal, korku dolu anları anlattı İzmir'deki depremde binanın çökme anı anbean kamerada! İzmir'de 6.6 büyüklüğünde deprem! Bayraklı ve Bornova ilçelerinde yıkım var