Oyuncu Gökçe Akyıldız, 3 yıllık evliliğini tek celsede bitirdi - Son Dakika

Oyuncu Gökçe Akyıldız, 3 yıllık evliliğini tek celsede bitirdi

Oyuncu Gökçe Akyıldız, 3 yıl önce evlendiği ve bir çocuğunun olduğu eşi Mustafa Özyurt ile sessiz sedasız boşandı. Akyıldız, sosyal medya hesabında eşiyle olan tüm fotoğrafları da sildi.

Yıllar önce yayınlanan Kırgın Çiçekler dizisinin başrol oyuncularından Gökçe Akyıldız 2017 yılında evlendiği Mustafa Özyurt'la boşandı.

TÜM ANILARI SİLDİ

TV100'de yer alan habere göre: Ömer Aslan adında bir oğlu olan Akyıldız, şiddetli geçimsizlik nedeniyle 3 yıllık eşiyle anlaşmalı olarak yollarını ayırdı. Oğlunun velayetini de alan 27 yaşındaki oyuncu hayatına yeni bir sayfa açtı. Oyuncu sosyal medya hesabı Instagram'dan da Özyurt'la ilgili tüm fotoğrafları sildi.

Yeni bir işe de başlamaya hazırlanan Akyıldız, Koliba Film'in Star TV için çekeceği Kazara Aşk dizisiyle el sıkıştı.

Oyuncu Gökçe Akyıldız, 3 yıllık evliliği tek celsede bitirdi
Oyuncu Gökçe Akyıldız, 3 yıllık evliliği tek celsede bitirdi
Oyuncu Gökçe Akyıldız, 3 yıllık evliliği tek celsede bitirdi

Oyuncu Gökçe Akyıldız, 3 yıllık evliliğini tek celsede bitirdi

Haber Yayın Tarihi: 06.08.2020 08:10

Son Dakika Magazin Oyuncu Gökçe Akyıldız, 3 yıllık evliliğini tek celsede bitirdi - Son Dakika Magazin

YORUMLAR (25)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Türkiye'ye rakip olan 6 ülke, Doğu Akdeniz Gaz Forumu'nun kuruluşu için imzaları attı AK Parti'den "Türkiye ve Yunanistan görüşmeleri İstanbul'da sürdürecek" haberleriyle ilgili açıklama: Kesinleşen bir şey yok Eski futbolcu Kolgu, evlilik vaadiyle kandırdığı kişileri 1 milyon TL dolandırdı Kazazede, kendisine yardım eden kadının koluna sarılarak "Sen kimsin?" diye sordu Son dakika! Ünlü iş insanları Ali ve Sofu Altınbaş akaryakıt vurgunu operasyonunda gözaltına alındı Serenay Sarıkaya'nın Instagram'dan paylaştığı deniz pozlarına beğeni yağdı Eksik ödenen hesabını isteyen gurbetçi işletmeci darbedildi Efsane yıldız Audrey Hepburn'ün nadir fotoğrafları satışa çıkarılıyor