Son Dakika Haberleri: Oyuncu Hamdi Alkan'ın Kızı Zeynep Alkan'ın Amuda Kalkarak Verdiği Poza Beğeni Yağdı

Oyuncu Hamdi Alkan'ın Kızı Zeynep Alkan'ın Amuda Kalkarak Verdiği Poza Beğeni Yağdı

6 gün önce

Ünlü oyuncu Hamdi Alkan'ın kızı Zeynep Alkan, sosyal medya hesabından amuda kalkarak verdiği pozu paylaştı. Alkan'ın paylaşımına kısa sürede binlerce beğeni yağdı.

Sosyal medyada yaptığı her paylaşımı olay olan Hamdi Alkan'ın kızı Zeynep Alkan, verdiği cesur pozlarla adından söz ettirmeyi başarıyor. Alkan, son olarak amuda kalkarak verdiği pozu Instagram hesabından paylaştı.

AMUDA KALKARAK POZ VERDİ

Eğitimine yurt dışında devam eden Zeynep Alkan, yaptığı paylaşımlarla adından söz ettiriyor. Son olarak yatakta ve banyoda poz veren Alkan, bu sefer de amuda kalkarak poz verdi.

"GÜÇ VE GÜZELLİĞİN EKLENMESİ"

Zeynep Alkan'ın "Beden, zihin ve ruh için enerji, güç ve güzelliğin eklenmesi" notuyla paylaştığı ve kısa sürede binlerce beğeni alan fotoğrafına yorum yağdı.

"GÜZELLİK, ENERJİ VE ZEKA SİZDE MEVCUT"

Alkan'ın cesur paylaşımını gören takipçileri "Güzellik, enerji, zeka hepsi sizde mevcut, "Boyun iptal", "Fıtık olacaksın" gibi yorumlar yapıldı.

"GİDİP SAÇLARINI MI YOLAYIM?"

Hamdi Alkan, eşi Selen Görgüzel ve kızı Zeynep Alkan'ın sosyal medyadaki cesur pozları için, "Hakaret ve küfür, insanın kulağına geliyor ve üzüyor ama çok da umurumda değil. Ne yapayım gidip eşimin, kızımın saçlarını mı yolayım?" demişti.

İşte Zeynep Alkan'ın dikkat çeken paylaşımları...


YORUMLAR (3)
  • turump tover: yok ya hayatını yaşıyor ne var bunda herkes ölsün kahrolsun istiyorsunuz dimi beğen geç beğen geç Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • şirine: NİYE KADINLAR SÜREKLİ VÜCUDUNU SERGİLEYİP TANIMADIĞI ERKEKLERİN GEREKSİZ DUYGULARINI KABARTIYO ANLAMIYORUM BU TARZ BAYANLARIN KENDİLERİNE SAYGISI YOK MAALESEF Cevap Yaz 9 1 Yayından Kaldır sirin: Aynen katiliyorum. 1 0 Yayından Kaldır


Mauro Icardi'nin Kız Kardeşinden Wanda Nara'ya Olay Tepki! Eser Yenenler'in Evlilik Teklifi Ettiği Sevgilisine Aldığı Tektaş Alay Konusu Oldu

Gerçek Kürk Giydiği İddia Edilen Hadise'ye İlk Destek Meslektaşı Hatice'den Geldi Poşet Formalı Küçük Messi'nin Annesi Konuştu: Her Gün Ölüm Korkusuyla Yaşıyoruz