Son Dakika Haberleri: Sultanbeyli'deki Yangında Hayatını Kaybeden Minik Mustafa Son Yolculuğuna Uğurlandı

Sultanbeyli'deki Yangında Hayatını Kaybeden Minik Mustafa Son Yolculuğuna Uğurlandı

20 gün önce

Sultanbeyli’de 3 katlı binanın çatı katında çıkan yangında hayatını kaybeden 4 yaşındaki Mustafa Çam son yolculuğuna uğurlandı.

Sultanbeyli'deki Yangında Hayatını Kaybeden Minik Mustafa Son Yolculuğuna Uğurlandı, System.String[]
Sultanbeyli'de 3 katlı binanın çatı katında çıkan yangında hayatını kaybeden 4 yaşındaki Mustafa Çam son yolculuğuna uğurlandı.

Sultanbeyli Hamidiye Mahallesi'nde 3 katlı bir binanın çatı katında çıkan yangında 11 yaşındaki engelli Ahmet Çam hayatını kaybetmiş, 4 yaşındaki kardeşi Mustafa Çam ise ağır yaralanmıştı. Mustafa Çam hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen dün hayatını kaybetti. 4 yaşındaki Mustafa Çam için Sultanbeyli Hz. Osman Camii'de cenaze töreni düzenlendi. Törene Çam'ın ailesi, Sultanbeyli Kaymakamı Metin Kubilay, Sutltanbeyli Belediye Başkan Yardımcısı Zafer Söğütçü ve çok sayıda vatandaş katıldı. Alınan helalliğin ve kılınan cenaze namazının ardından minik Mustafa'nın cansız bedeni Osmangazi Mezarlığı'na defnedildi. Minik Mustafa'nın ağabeyi ise dün düzenlenen cenaze töreniyle son yolculuğuna uğurlanmıştı. İki kardeşin yan yana defnedildiği öğrenildi. - İSTANBUL

YORUMLAR


Karpuzcunun 'Yenge Doğru Söylüyor' Sözü Cinayetle Sonuçlandı 6 Günlük Bedelli Asker, Kalp Krizinden Öldü

ABD, 'Kaşıkçı' Cinayetiyle Alakalı Suudilere Yaptırım Uygulayacak