Son Dakika Haberleri: Quaresma'dan millilere asker selamı desteği: Saygısızlık olduğunu düşünmüyorum

Quaresma'dan millilere asker selamı desteği: Saygısızlık olduğunu düşünmüyorum

28 gün önce

Sezon başında Beşiktaş'tan Kasımpaşa'ya transfer olan Quaresma'dan milli futbolcuların asker selamı gol sevinciyle ilgili açıklama yaptı. Portekizli yıldız, "Yapılan gol sevincinde herhangi bir saygısızlık olduğunu düşünmüyorum" dedi.

Kasımpaşa'nın başarılı oyuncusu Quaresma A Spor'un sorularını yanıtladı. Portekizli futbolcu, milli futbolcuların Türkiye'nin Suriye sınırında gerçekleştirdiği Barış Pınarı Harekatı'na destek amacıyla verdiği asker selamı sevinci aynı zamanda Fransız ve Alman yetkililerin UEFA'ya gol sevinciyle ilgili soruşturma açılmasını istediği ile ilgili soru soruldu.

"GOL SEVİNCİNDE SAYGISIZLIK YOK"

Quaresma konuyla ilgili olarak, "Futbolda bazen birçok şeyi anlamaya çalışıyorsun ama sonunda anlam vermeye çalıştığınız şeylerin anlamaya değer olmadığının farkına varıyorsunuz. Aslında gol attıktan sonra her oyuncu her takım golü istediği gibi kutlayabilir. Yapılan gol sevincinde herhangi bir saygısızlık olduğunu düşünmüyorum. Bununla ilgili konuşacak ya da kararı verecek kişi de ben değilim o yüzden bununla ilgili konuşsam bile herhangi bir şey ifade etmeyecek. Bazen çok şey söylemek istiyorsunuz ama sonunda söyleyeceğiz şeylerin haksızlığa uğrayabilme ihtimali var." ifadelerini kullandı.

Quaresma'dan millilere asker selamı desteği: Saygısızlık olduğunu düşünmüyorum
Fransızlardan maç öncesinde Türkiye'ye küstah tehdit

İran Futbol Federasyonu, Türkiye'ye destek veren iki futbolcuyu, futboldan men etti

Volkan Demirel, Aston Martin'i ile bakışları üstüne topladı

Stoch ve eşi Pauli Bedzetiova alışveriş için İstanbul'a geldi! 300 bin TL harcadı

Haber Yayın Tarihi: 16.10.2019 11:51 

YORUMLAR


Beton mikserinin altında kalan babasının cansız bedenine sarılıp ağladı
Bombalı saldırı için Türkiye'ye gelen kadın terörist yakalandı Yeni yılda istihdam desteği devam edecek! Çalışan başına 49 bin lira verilecek