Rusya'da 2 çocuğun, silahla oyuncak dükkanını soymaya çalıştığı anlar kamerada - Son Dakika

Rusya'da 2 çocuğun, silahla oyuncak dükkanını soymaya çalıştığı anlar kamerada

7 ay önce

Rusya'da yaşları 7 ve 8 olan 2 çocuk, oyuncak silahla oyuncak dükkanını soymaya çalıştı. O anlar iş yerinin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.

Rusya'da 2 çocuğun, silahla oyuncak dükkanını soymaya çalıştığı anlar kamerada, System.String[]

Rusya'da 2 çocuk, oyuncak silahla oyuncak dükkanına girerek soymaya çalıştı. İşletme sahibi silahın oyuncak olduğunu fark edince, dükkanın kapısını içeriden kilitledi, ancak çocuklardan birisi kaçtı. Olay güvenlik kamerasına yansıdı.

Olay, Rusya'nın Yekaterinburg şehrindeki bir oyuncak dükkanında meydana geldi. Yaşları 7 ve 8 olan 2 çocuk, oyuncakçı dükkanını soymaya çalıştı.

POLİS İNCELEME BAŞLATTI

Görüntülerde, çocuklardan birinin elinde tuttuğu silahı işletme sahibine doğrulttuğu, ardından kapıya yönelerek kaçmaya başladığı görüldü. İşletme sahibi ise kaçan çocuğun peşinden koştu. Ardından geri dönerek, dükkanın içerisinde kalan diğer çocuğun kaçmasını da önlemek için dükkan kapısını içeriden kilitledi.

Yerel medya, polisin, çocukların ebeveynleri ile görüştüğünü ve inceleme başlattığını duyurdu.

Rusya'da 2 çocuğun, silahla oyuncak dükkanını soymaya çalıştığı anlar kamerada
Haber Yayın Tarihi: 30.07.2019 10:20 Kaynak: DHA

YORUMLAR


Son Dakika

Abdullah Gül'den Elazığ depremiyle ilgili dikkat çeken çıkış: Umarım uyarıcı olur
Vatandaş, deprem bölgesine gelen İmamoğlu'na çağrıda bulundu: Müteahhitler tutuklansın Acun Ilıcalı çağrılara kulak verdi! Sosyal medya hesabından saat verip duyurdu

Son Dakika Haberleri