Samandağ'da 35 yıldır temizlenmeyen Kanal'da temizlik çalışmaları başladı - Son Dakika

Samandağ'da 35 yıldır temizlenmeyen Kanal'da temizlik çalışmaları başladı

25.02.2020 14:21
Samandağ'da 35 yıldır temizlenmeyen Kanal'da temizlik çalışmaları başladı, System.String[]

Samandağ Mahallesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından Deniz Mahallesinde kötü koku ve görüntü kirliliğine sebep olan yaklaşık 35 yıldır temizlenmeyen kanalda temizlik çalışmalarına başlandı.

Halk arasında Gaversin Deresi olarak bilinen ve yaklaşık 35 yıldır temizlenmeyen, sivri sinek üreme alanı haline gelmiş kanalda Samandağ Belediyesi Fen İşleri ekipleri temizlik çalışmaları gerçekleştiriyorlar.

Kanala yakın oturan mahalle sakinleri yapılan çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getirerek Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz'a teşekkür ettiler.

Mahalle sakinlerinden Ziraat Bankası emekli personeli Metin Özen, yapılan çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getirerek; " Benim bağım bahçem burada. Devlet Su İşleri tarafından bu kanal açıldı açılalı buraya hiç el atılmadı, burası hep görmezden gelindi. Bu derenin temizlenmesiyle ilgili defalarca mahalle sakini arkadaşlarla imza topladık, anacak yine buraya hiçbir çalışma yapılmadı. Belediye Başkanımız Refik bey seçildiği günden bugüne temizlik konusunda, park ve yeşil alan konusunda önemli çalışmalar gerçekleştirdi. Refik Başkanımızı milletvekilliği döneminden tanırım, kendisinin ne tür karaktere sahip, nasıl vatanını seven biri olduğunu ve Samandağ'ın gelişmesi için yaptığı çalışmaları çok iyi biliyorum. Allah kendisinden razı olsun, Allah başımızdan eksik etmesin.

Çöplük kara sineği getirir, sivrisineği getirir, bu dere evimizde, balkonumuzda oturamayacak derecede sivrisinek üremesine sebep oluyor. Bu çalışmalar için Belediye Başkanımız Sn. Refik Eryılmaz'a ve belediye çalışanlarına çok teşekkür ediyorum. " ifadelerine yer verdi.

Samandağ'da 35 yıldır temizlenmeyen Kanal'da temizlik çalışmaları başladı

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Samandağ'da 35 yıldır temizlenmeyen Kanal'da temizlik çalışmaları başladı - Son Dakika


Son Dakika

Tartıştığı eşini bıçaklayıp, "O yaşıyor mu durumu nasıl?" diye ağladı ABD'de sahte akreditasyon kartı taşıyan şüpheli, dolu silahıyla Kongre binasının etrafında yakalandı Sağlık Bakanı Fahrettin Koca paylaştı! İşte 8 adımda koronavirüs aşısıyla ilgili tüm merak edilenler En zenginler listesindeydi! Rothschild ailesinin tek varisi kalp krizi nedeniyle hayatını kaybetti Mesut Özil'in Fenerbahçe'den alacağı ücret belli oldu! 3,5 yıllık transferin maliyeti dudak uçuklattı Efsane futbolcu Ronaldinho, müstehcen görüntülerin olduğu klipte oynadı Tutuklanan Savunma Sanayii Başkanlığı casusunun ifadesi ortaya çıktı Amerika'da gündem Trump ailesi! Şimdi de Ivanka'nın tuvalet zulmü olay oldu