Samsung, Kırmızı Renkli Yeni Galaxy S10'u Piyasaya Sürdü - Son Dakika

Samsung, Kırmızı Renkli Yeni Galaxy S10'u Piyasaya Sürdü

05.06.2019 17:07
Samsung, Kırmızı Renkli Yeni Galaxy S10'u Piyasaya Sürdü, System.String[]

Galaxy S10 modellerindeki renk seçeneklerinin sayısını arttırmayı amaçlayan Samsung, Cardinal Red adını verdiği kırmızı renkli telefonunu piyasaya sürdü.

Akıllı telefon üreticileri, ürünlerini daha uzun süre gündemde tutmak ve kendilerini hatırlatacak reklamlar yapmak için ara ara ürün gamlarına eklemeler yapıyorlar. Samsung da Galaxy S10 ailesinin yeni üyesini tanıttı. Cardinal Red adı verilen bir kırmızı renge sahip olan cihazda, 128 GB depolama alanı bulunacak.

Yeni renk ilk olarak Samsung Galaxy S10 ve Galaxy S10+'larda bulunacak, yakın zamanda S10e'lerde de tercih edilebilecek.

Samsung, sık sık amiral gemisi telefonlarına yeni renk seçenekleri ekliyor. Daha önce de Galaxy S8 ve Galaxy S9 modelleri, piyasaya çıktıktan aylar sonra yeni renk seçeneklerine kavuşmuştu. Geçmişte Burgundy Red tonunu tercih eden firma, bu defa kırmızının farklı bir tonunu denedi.

Yeni renk seçeneğinin her pazar açık olması beklenmiyor. Daha önce olduğu gibi yalnızca belli ülkelerde satışa çıkması beklenen yeni kırmızı renkteki cihaz şimdilik İsviçre'de satışa çıktı.

Cihazın özellikleri açısından ise hiçbir değişiklik bulunmuyor.

Samsung, Kırmızı Renkli Yeni Galaxy S10'u Piyasaya Sürdü
Samsung, Kırmızı Renkli Yeni Galaxy S10'u Piyasaya Sürdü

Kaynak: WebTekno

Son Dakika Teknoloji Samsung, Kırmızı Renkli Yeni Galaxy S10'u Piyasaya Sürdü - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Eski CHP Trabzon Milletvekili Haluk Pekşen: İlk kurultayda genel başkan adayı olacağım Kocasına kızan Hanife, sosyal medyadan açık saçık fotoğrafını paylaştı Birlikte kaçtığı 3 çocuklu kadının kocasını sokakta görünce kurşun yağdırdı İspanyol ilaç şirketi müjdeyi verdi: Korona aşısından sonra ciğerlerdeki virüsü yüzde 99 oranında azaltan ilaç geliyor Mesut Özil'in imza törenine 132 basın mensubu akreditasyon başvurusu yaptı İstanbul'a kar geri geliyor! Yarın öğleden sonra başlayacak, işte etkili olacağı ilçeler İki buçuk aylık bebeğini yastıkla boğan anneye müebbet hapis cezası verildi Evladının koli bandı ile boğarak öldürdüğü kadından geriye katıldığı programdaki görüntüleri kaldı