Şehit Polis Memuru Salih Zengin'in İsminin Verildiği Z Kütüphanesi İliç'te Açıldı - Son Dakika

Şehit Polis Memuru Salih Zengin'in İsminin Verildiği Z Kütüphanesi İliç'te Açıldı

10.02.2018 10:13
Şehit Polis Memuru Salih Zengin'in İsminin Verildiği Z Kütüphanesi İliç'te Açıldı, System.String[]

Erzincan İl Emniyet Müdürlüğünce Erzincan’ın İliç İlçesindeki 23 Nisan İlkokulu’nda Şehit Polis Memuru Salih Zengin’in isminin verildiği Z Kütüphanesi açıldı.

Erzincan İl Emniyet Müdürlüğünce Erzincan'ın İliç İlçesindeki 23 Nisan İlkokulu'nda Şehit Polis Memuru Salih Zengin'in isminin verildiği Z Kütüphanesi açıldı.

Çocuk ve Gençler Sosyal Koruma ve Destek Programı (ÇOGEP) kapsamında öğrencilerin sosyal gelişimine katkıda bulunmak, toplumsal yaşama ilişkin bilgi ve becerilerini artırmak, öğrenme ve araştırma becerilerini geliştirmek, öğrencileri suç ve suç ortamlarından uzak tutmak, verimli zaman geçirmelerini sağlamak, toplumsal farkındalık, duyarlılıklarını, milli kimlik ve aidiyet duygularını geliştirmek, emniyet teşkilatı ile bölge insanı arasında diyalogu arttırmak ve bilinçli nesillerin yetişmesine katkı sağlamak amacıyla Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 81 ilde belirlenen okullarda Asayiş Dairesi Başkanlığı koordinesinde Zenginleştirilmiş Kütüphane projesi uygulamaya koyulduğu bildirildi.

Zenginleştirilmiş kütüphanelerin (Z Kütüphane); zeka oyunları, okuma ve dinleme materyallerinin bir arada bulunduğu, sesli ve elektronik kitaplar gibi alternatif okuma seçeneklerinden öğrencilerin faydalanabildiği, taşınabilir raflarıyla, ahşap ve kumaş malzemelerle kaplanmış duvarlarıyla, estetik ve pedagojik açıdan uygun renkleriyle çocuklarda okuma alışkanlığı ve zevki uyandıran, onları kütüphaneye çekecek mekanlar şeklinde tasarlandığı kaydedildi.

Erzincan İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından Erzincan'ın İliç ilçesinde bulunan 23 Nisan İlkokulu'nda Şehit Polis Memuru Salih Zengin'in isminin verildiği Z kütüphanenin kurulumu tamamlanarak, İliç İlçe Kaymakamı Ertuğrul Örnek, İl Emniyet Müdürü Bülent Şensoy, İl Milli Eğitim Müdürü Aziz Gün ve İliç ilçe protokolünün katılımıyla kütüphane öğrencilerin kullanımına açıldı. - ERZİNCAN

Şehit Polis Memuru Salih Zengin'in İsminin Verildiği Z Kütüphanesi İliç'te Açıldı
Şehit Polis Memuru Salih Zengin'in İsminin Verildiği Z Kütüphanesi İliç'te Açıldı

Kaynak: İHA

Son Dakika Yaşam Şehit Polis Memuru Salih Zengin'in İsminin Verildiği Z Kütüphanesi İliç'te Açıldı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Anaokulunda skandal görüntüler! Öğrencilere ayağını koklatan öğretmen 'erken sadomaşizm eğitimi' verdiğini söyledi Anaokulunda skandal görüntüler! Öğrencilere ayağını koklatan öğretmen 'erken sadomaşizm eğitimi' verdiğini söyledi Altın güne düşüşle başladı: Gram fiyatı 453 liradan işlem görüyor Altın güne düşüşle başladı: Gram fiyatı 453 liradan işlem görüyor AK Partili Şamil Tayyar patates dağıtımını şova çeviren kaymakama ateş püskürdü: Hadsiz AK Partili Şamil Tayyar patates dağıtımını şova çeviren kaymakama ateş püskürdü: Hadsiz Rachid Ghezzal'in Beşiktaş'taki hikayesi sona eriyor Rachid Ghezzal'in Beşiktaş'taki hikayesi sona eriyor Sıla ve İlker Kaleli aşklarını sosyal medyaya taşıdı! Birbirini takibe aldılar Sıla ve İlker Kaleli aşklarını sosyal medyaya taşıdı! Birbirini takibe aldılar TFF Başkanı Özdemir, zemini kötü olan kulüpleri uyardı: TFF Başkanı Özdemir, zemini kötü olan kulüpleri uyardı: "Yeter artık! Sert cezalar vereceğiz" Batan tekne babayı hayattan kopardı, olay yerine koşan oğlu sinir krizi geçirdi Batan tekne babayı hayattan kopardı, olay yerine koşan oğlu sinir krizi geçirdi Milli Eğitim Bakanı Selçuk: 425 bin 430 öğretmen ve okul çalışanı, aşı randevusuna dahil edildi Milli Eğitim Bakanı Selçuk: 425 bin 430 öğretmen ve okul çalışanı, aşı randevusuna dahil edildi