Son Dakika Haberleri: Semih Erden'den Atatürk pankartını tutmayan Sloukas'a tepki!

Semih Erden'den Atatürk pankartını tutmayan Sloukas'a tepki!

6 gün önce

Sloukas'ın Atatürk pankartını tutmaması sonrası milli oyuncu Semih Erden, "Sloukas, bu ülkenin ekmeğini yiyip bu ülkenin kurucusuna saygısızlık yapmayacaksın. Tüm dünyanın saygıyla andığı Atamıza sen de saygını göstereceksin" dedi.

Fenerbahçe'nin Yunan basketbolcusu Kostas Sloukas, ING Basketbol Süper Ligi'nin 7. haftasında oynanan Beşiktaş derbisi öncesinde 10 Kasım nedeniyle Mustafa Kemal Atatürk'ü anmak için açılan pankartı tutmadı. Sloukas'ın bu hareketi, Pınar Karşıyaka'nın milli oyuncusu Semih Erden'i çılgına çevirdi. Sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunan Semih, Yunan oyuncuya tepki gösterdi.

"ATAMIZA SEN DE SAYGINI GÖSTERECEKSİN"

Milli oyuncu, yaptığı paylaşıma, "Sloukas, bu ülkenin ekmeğini yiyip bu ülkenin kurucusuna saygısızlık yapmayacaksın. Tüm dünyanın saygıyla andığı Atamıza sen de saygını göstereceksin." yazdı.

Semih Erden'den Atatürk pankartını tutmayan Sloukas'a tepki!
Haber Yayın Tarihi: 10.11.2019 08:46 

YORUMLAR (27)
Tüm yorumlar için tıklayınız


Fenerbahçe, Obradovic'in istifa ettiği yönündeki haberleri yalanladı
Fenerbahçe'nin Ersun Yanal ile yeni sözleşme için tek şartı var: Şampiyonluk Fenerbahçe'de Ozan Tufan'dan ayrılık kararı! İngiliz kulübüyle yakın temasta Maçı 27-0 kazanan takımın hocasını kovdular: Şaşırdık ve üzüldük