Sepetçioğlu Roman Yarışması Ödül Töreni 30 Ağustos'a Ertelendi - Son Dakika

Sepetçioğlu Roman Yarışması Ödül Töreni 30 Ağustos'a Ertelendi

25.06.2007 18:42
Sepetçioğlu Roman Yarışması Ödül Töreni 30 Ağustos'a Ertelendi

Zile Belediyesi ile Tokat Şairler ve Yazarlar Derneği'nin, Mustafa Necati Sepetçioğlu'nun Adını Yaşatmak, Türk Edebiyatına Yeni Eserler Kazandırmak Amacıyla Düzenledikleri Mustafa Necati Sepetçioğlu Tarihi Roman Yarışması Ödül Töreninin Çok Sayıda Eser Katılması Sebebiyle 30 Ağustos 2007'ye Ertelendiği Açıklandı. Kazananlar da Ödül Tarihinden Önce İlan Edilecek.

Zile Belediyesi ile Tokat Şairler ve Yazarlar Derneği'nin, Mustafa Necati Sepetçioğlu'nun adını yaşatmak, Türk edebiyatına yeni eserler kazandırmak amacıyla düzenledikleri Mustafa Necati Sepetçioğlu Tarihi Roman Yarışması ödül töreninin çok sayıda eser katılması sebebiyle 30 Ağustos 2007'ye ertelendiği açıklandı. Kazananlar da ödül tarihinden önce ilan edilecek.

(ÖK-ÖK-Y)

Büyükşehir Belediye Erzurumspor genel kurulu 10 Temmuz'a ertelendi Büyükşehir Belediye Erzurumspor genel kurulu 10 Temmuz'a ertelendi Kaymakam Odabaş, Roman Dernekleri ile bir araya geldi Kaymakam Odabaş, Roman Dernekleri ile bir araya geldi
Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Sepetçioğlu Roman Yarışması Ödül Töreni 30 Ağustos'a Ertelendi - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement