Sepetçioğlu Roman Yarışması Ödül Töreni 30 Ağustos'a Ertelendi - Son Dakika

Sepetçioğlu Roman Yarışması Ödül Töreni 30 Ağustos'a Ertelendi

25.06.2007 18:42
Sepetçioğlu Roman Yarışması Ödül Töreni 30 Ağustos'a Ertelendi, System.String[]

Zile Belediyesi ile Tokat Şairler ve Yazarlar Derneği'nin, Mustafa Necati Sepetçioğlu'nun Adını Yaşatmak, Türk Edebiyatına Yeni Eserler Kazandırmak Amacıyla Düzenledikleri Mustafa Necati Sepetçioğlu Tarihi Roman Yarışması Ödül Töreninin Çok Sayıda Eser Katılması Sebebiyle 30 Ağustos 2007'ye Ertelendiği Açıklandı. Kazananlar da Ödül Tarihinden Önce İlan Edilecek.

Zile Belediyesi ile Tokat Şairler ve Yazarlar Derneği'nin, Mustafa Necati Sepetçioğlu'nun adını yaşatmak, Türk edebiyatına yeni eserler kazandırmak amacıyla düzenledikleri Mustafa Necati Sepetçioğlu Tarihi Roman Yarışması ödül töreninin çok sayıda eser katılması sebebiyle 30 Ağustos 2007'ye ertelendiği açıklandı. Kazananlar da ödül tarihinden önce ilan edilecek.

(ÖK-ÖK-Y)

- Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Sepetçioğlu Roman Yarışması Ödül Töreni 30 Ağustos'a Ertelendi - Son Dakika


Son Dakika

Kız arkadaşını bıçaklayıp sosyal medyadan paylaştı: Ben gururluyum, yapmayın etmeyin dedim bıçakladım BB Erzurumspor'da Mehmet Özdilek ile yollar ayrıldı Sağlık Bakanlığı, koronavirüs ve grip arasındaki farkları gösteren bir görsel paylaştı Beşiktaş'tan Fenerbahçe'ye maç sonu üç gönderme birden Senegalli eski milli futbolcu Papa Bouba Diop hayatını kaybetti Bir Zamanlar Çukurova dizisinin Züleyha'sı Hilal Altınbilek'in paylaşımı, aşkını ortaya çıkardı 17 yaşındaki genç kız, evinde başından vurulmuş halde ailesi tarafından ölü bulundu Hezimete uğrayan Paşinyan'dan tarihi itiraf: Azerbaycan'la savaşacak gücümüz kalmadı