Serbest Bırakılan Torunoğlu'nun Evinde Sevinç Yaşanıyor - Son Dakika

Serbest Bırakılan Torunoğlu'nun Evinde Sevinç Yaşanıyor

22.05.2015 12:08

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Jandarma Uzman Onbaşı Cüneyt Torunoğlu'nun yaşadığı evin bulunduğu bina, - Baba Mücip Torunoğlu kapı aralığından konuşuyor, - Torunoğlu'nun açıklamaları, - Torunoğlu telefonla konuşması, - Onbaşı Cüneyt Torunoğlu'nun ailesi, Muş'ta kaçırılan 2 kişinin serbest bırakılması- Jandarma Uzman Onbaşı Torunoğlu ve uydu kontrol personeli Tosun'un Erzurum'daki evlerinde sevinç yaşanıyor- Baba Torunoğlu: - "Sabah 03.00 gibi telefon çaldı ki başka bir telefondan oğlum aradı.

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Jandarma Uzman Onbaşı Cüneyt Torunoğlu'nun yaşadığı evin bulunduğu bina, - Baba Mücip Torunoğlu kapı aralığından konuşuyor, - Torunoğlu'nun açıklamaları, - Torunoğlu telefonla konuşması, - Onbaşı Cüneyt Torunoğlu'nun ailesi, Muş'ta kaçırılan 2 kişinin serbest bırakılması- Jandarma Uzman Onbaşı Torunoğlu ve uydu kontrol personeli Tosun'un Erzurum'daki evlerinde sevinç yaşanıyor- Baba Torunoğlu: - "Sabah 03.00 gibi telefon çaldı ki başka bir telefondan oğlum aradı. Büyük sevinçle 'Ben bırakıldım baba, haberiniz olsun, herhangi bir sıkıntı yok' dedi. Çok sevinçliyiz, 4-5 gündür bu haberi bekliyordum" Muş'ta bölücü terör örgütü PKK tarafından kaçırıldıktan sonra serbest bırakılan jandarma uzman onbaşı ve uydu kontrol personelinin Erzurum'daki evlerinde sevinç yaşanıyor.Palandöken ilçesinde yaşayan Jandarma Uzman Onbaşı Cüneyt Torunoğlu'nun (31) ailesi, oğullarının serbest bırakılmasını coşkuyla karşıladı.Mücip Torunoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Mardin'de görev yapan oğlunun 14 Mayıs'ta izne geldiğini, 18 Mayıs'ta da kaybolduğunu söyledi.Torunoğlu, "18 Mayıs'tan beri oğlumdan haber alamıyorduk. Bana telefon açtılar ve 'Oğlundan haber alamıyoruz, kayıp' dediler. Biz de hemen jandarmayı aradık, onlar da sizi arayacağız dediler" ifadesini kullandı.Torunoğlu, 4 gündür oğlunun dönmesini beklediğini vurgulayarak, "Sabah 03.00 gibi telefon çaldı ki oğlum başka bir telefondan aradı. Büyük sevinçle, 'Ben bırakıldım baba, haberiniz olsun, herhangi bir sıkıntı yok' dedi. 'Emniyetteyiz, sonra görüşürüz baba' dedi. 'Tamam' dedim. Çok sevinçliyiz, büyük bir sevinç. 4-5 gündür bu haberi bekliyordum. Çok büyük mutluluk, evlat bu" diye konuştu.Beş çocuk babası Torunoğlu, uydu kontrol personeli Serkan Tosun'un (28) da oğlunun çocukluk arkadaşı olduğunu, aynı okuldan diploma aldıklarını anlatarak, "Çok samimiler" ifadesini kullandı.- Tosun'un ailesi Muş'a gittiAynı ilçede yaşayan Tosun'un ailesi de müjdeli haberi alınca Muş'un Varto ilçesine gitti.Tosun ailesi de oğullarının kaçırılmadan önce saha çalışması için Muş'a gittiğini, serbest bırakılmasından büyük mutluluk duyduklarını belirtti.

Serbest Bırakılan Torunoğlu'nun Evinde Sevinç Yaşanıyor
Serbest Bırakılan Torunoğlu'nun Evinde Sevinç Yaşanıyor
Serbest Bırakılan Torunoğlu'nun Evinde Sevinç Yaşanıyor
Serbest Bırakılan Torunoğlu'nun Evinde Sevinç Yaşanıyor

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Serbest Bırakılan Torunoğlu'nun Evinde Sevinç Yaşanıyor - Son Dakika


Son Dakika

İran sınırında 3 kaçak göçmen donarak can verdi Şenol Güneş'ten maaş tepkisi: Sanki burada para kaçırılıyor "Asgari ücretle çalışıyorum" diyen başkan yardımcısının Maldivler'de çekilmiş fotoğrafları çıktı Danimarka'da itlaf edilen vizonlar toprağın altından yüzeye yükseldi Sıla'ya hakaret ettiği için yargılanan Davut Güloğlu'nun aldığı ceza belli oldu Son Dakika: Asgari ücret zammı için ilk toplantı 4 Aralık'ta yapılacak Hayatını kaybeden Maradona'nın ölmeden önceki son sözleri ortaya çıktı Son seçim anketinde dikkat çeken sonuçlar: Sadece 4 parti barajı geçebiliyor