Serenay Sarıkaya, Haldun Demirhisar ile aşk söylentilerine son noktayı koydu - Son Dakika

Serenay Sarıkaya, Haldun Demirhisar ile aşk söylentilerine son noktayı koydu

17.04.2021 16:24
Serenay Sarıkaya, Haldun Demirhisar ile aşk söylentilerine son noktayı koydu, System.String[]

Geçtiğimiz ekim ayında komedyen Cem Yılmaz ile yollarını ayırdıktan sonra köşesine çekilen Serenay Sarıkaya, aşk yaşadığı iddia edilen İzmirli iş insanı Haldun Demirhisar ile ilgili konuştu. Aşk söylentilerini yalanlayan Sarıkaya, "Bugün hakkımda çıkan ve çok çirkin bir üslup ile yazılan ilişki haberi asılsızdır. Haberde bahsi edilen kişi arkadaşımdır" dedi.

Cem Yılmaz ile olan birlikteliği ile çok konuşulan Serenay Sarıkaya, ilişkisini geçtiğimiz ekim ayında noktalamıştı. Ayrılığın ardından pandeminin de etkisiyle aşka kapılarını kapatan Sarıkaya, geçtiğimiz günlerde İzmirli iş insanı Haldun Demirhisar ile hakkında çıkan aşk haberiyle magazin gündemini yeniden çalkalandırmıştı.

"YAPILAN YORUMLARI KINIYORUM"

Bu iddianın ardından Nişantaşı'nda bir klinik çıkışı kameralara yansıyan Serenay Sarıkaya, ilişkiyi jet hızında yalanlayarak şunları söyledi: "Bugün hakkımda çıkan ve çok çirkin bir üslup ile yazılan ilişki haberi asılsızdır. Haberde bahsi edilen kişi arkadaşımdır. Bir kadının yalnızca güçlü bir erkekle sevgilisi olursa istediği hayatı yaşayabileceğine dair imaları ve arkadaşıma yapılan yorumları kınıyorum."

Öte yandan güzel oyuncu ile aşk yaşamaya başladığı öne sürülen Haldun Demirhisar'ın, Serenay Sarıkaya için 20 kilo verdiği ve dişlerini yaptırma kararı aldığı konuşuldu.

Serenay Sarıkaya, Haldun Demirhisar ile aşk söylentilerine son noktayı koydu

Son Dakika Magazin Serenay Sarıkaya, Haldun Demirhisar ile aşk söylentilerine son noktayı koydu - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (15)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Ünlü isimler tek yürek oldu, İsrail polisinin Mescid-i Aksa'ya saldırısına tepki gösterdi Ünlü isimler tek yürek oldu, İsrail polisinin Mescid-i Aksa'ya saldırısına tepki gösterdi Cumhurbaşkanı adaylığı için Akşener'in gönlünde yatan isim Mansur Yavaş Cumhurbaşkanı adaylığı için Akşener'in gönlünde yatan isim Mansur Yavaş Güzel oyuncu Tuvana Türkay aslında kimdir? Güzel oyuncu Tuvana Türkay aslında kimdir? ''Tatile gidiyoruz'' diyip, eşini hastaneye götüren adam böbreğini verdi ''Tatile gidiyoruz'' diyip, eşini hastaneye götüren adam böbreğini verdi 'Güvercin' tutkusu 350 bin lira harcattı: 300 güvercin için 2 dönüm arazi aldı! 'Güvercin' tutkusu 350 bin lira harcattı: 300 güvercin için 2 dönüm arazi aldı! Önce genç kızın hayatını kabusa çevirdi, sonra aldığı cezayla uslanmadı taciz mesajlarına devam etti! Önce genç kızın hayatını kabusa çevirdi, sonra aldığı cezayla uslanmadı taciz mesajlarına devam etti! Dünyanın izlediği zulme Yahudilerden tepki var: İsrail savaş istiyor Dünyanın izlediği zulme Yahudilerden tepki var: İsrail savaş istiyor İstanbul Boğazı'nda arızalanan gemi, kıyaya metreler kala durabildi! Facianın eşiğinden dönülen o anlar kamerada İstanbul Boğazı'nda arızalanan gemi, kıyaya metreler kala durabildi! Facianın eşiğinden dönülen o anlar kamerada
Advertisement