Sevgilisi Öldürülen Kız, Sığınma Evine Yerleştirildi(2) - Son Dakika

Sevgilisi Öldürülen Kız, Sığınma Evine Yerleştirildi(2)

25.01.2012 17:31
Sevgilisi Öldürülen Kız, Sığınma Evine Yerleştirildi(2)

Murat Ünverdi'yi öldürmek suçundan gözaltına alınan Muhammet D., cumhuriyet savcısının talimatıyla ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

Sevgilisi ÖLDÜRÜLEN KIZ, SIĞINMA EVİNE YERLEŞTİRİLDİ(2)

AMCA- YEĞEN ADLİYEYE SEVK EDİLDİ

Murat Ünverdi'yi öldürmek suçundan gözaltına alınan Muhammet D., cumhuriyet savcısının talimatıyla ifadesinin ardından serbest bırakıldı. Müslüm D. ile amcası Abdulcelil D. ise bıçakla adam öldürme suçundan adliyeye sevk edildi. Saldırı ihtimaline karşı geniş güvenlik önlemi altında adliye binasına götürülen şüphelilerden Müslüm D., "Böyle olmasını istemezdim. Çok üzgün ve pişmanım" dedi.

Murat Ünverdi'nin öldüğünü Emniyet Müdürlüğü'ndeki sorgu sırasında öğrenen Müslüm D., gözyaşlarına hakim olamadı. Ekip otosuna bindirilirken ağlayan Müslüm D., "Kaza oldu, korkutmak amaçlıydı. Rabbimin verdiği bir şey, hayırlısı diyorum. Tek kelimeyle işte kaza oldu. 3 kişi üstüme çullandı. Ondan kendimi kaybettim. Ağır darbeler yiyince kendimi kaybettim. Ne yapacağımı bilemiyordum. Yok, sevgi filan yoktu. Kendisi kardeşim gibiydi, üzgünüm, çok pişmanım" açıklamasını yaptı.

Elleri kelepçeli olarak emniyetten çıkartılan baba Abdulcelil D. ise gazetecilerin sorularını yanıtsız bıraktı.

D.: Dağ - Adana

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Sevgilisi Öldürülen Kız, Sığınma Evine Yerleştirildi(2) - Son Dakika


Advertisement