Son Dakika Haberleri: Sevgilisinin Oğlu Gelince 3. Kattan Atladı, Darp Edilerek Öldürüldü

Sevgilisinin Oğlu Gelince 3. Kattan Atladı, Darp Edilerek Öldürüldü

8 gün önce

İstanbul Kasımpaşa'da sevgilisinin evine giden genç adam, sevgilisinin oğlunun geldiğini duyunca 3 kattan atladı. Sokağa inen kadının oğlu, adamı darp ederek öldürdü.

İstanbul  Kasımpaşa'da Salih Eşiyok (35), önceki gece saat 03.00 sıralarında işten çıktıktan sonra, iddiaya göre bir süredir sevgilisi olan H.E.'nin (36) Çatmamescit Mahallesi'ndeki evine gitti.

H.E.'nin 18 yaşındaki oğlu M.M.E. de eve gelince Eşiyok kendini bir odaya kilitledi. Eşiyok odadayken M.M.E de kapıyı zorlayarak açtı ve Eşiyok'un 3. kattaki evin camından atladığını gördü. Sokağa inen M.M.E., yerde yatan Eşiyok'u darp etti.

BEN BIÇAĞI ALIRKEN, O KENDİNİ ODAYA KİLİTLEYİP ATLADI

Eşiyok hayatını kaybederken gözaltına alınan M.M.E.'nin "Ben mutfaktan bıçağı alırken o kendini odaya kilitledi, sonra da atladı. Aşağı inip tekme attım" dediği öğrenildi. M.M.E. tutuklandı.


Eski Sevgilisi Lider Şahin, İrem Derici'yle İlgili Müjdeyi Verdi Kedisini Uyandırmadan Patileriyle Piyano Çalan Türk Genci, Beğen Butonunu Çökertti
54 Yıllık Efsane Marka Elvan Gazoz, Geri Dönüyor Son Dakika! İstifa Edeceği İddia Edilen İBB Başkanı Kadir Topbaş 18:30'da Açıklama Yapacak!