"Siber savaş artık bir fantezi değil" - Son Dakika

"Siber savaş artık bir fantezi değil"

04.12.2019 17:57

EnergySec US Kurucu Başkanı Patrick C. Miller, "Siber savaş artık bir fantezi değil, şu anda tek güvenlik 'yapanı vururum' tehdidi.

EnergySec US Kurucu Başkanı Patrick C. Miller, "Siber savaş artık bir fantezi değil, şu anda tek güvenlik 'yapanı vururum' tehdidi. Uluslararası anlaşma olmadan siber güvenlikte tehdit ortadan kalkmaz. Siber güvenlik büyük sistemlerin kabul şartlarından olmalı" dedi.

 Siber savaş artık bir fantezi değil

Kaynak: Dunya.com

Son Dakika Ekonomi 'Siber savaş artık bir fantezi değil' - Son Dakika Ekonomi


Son Dakika

Fransa Dışişleri: Dağlık Karabağ'ın bağımsızlığını tanımıyoruz Moderna ve Pfizer'in geliştirdiği aşıların yan etkileri belli oldu Prof. Dr. Mehmet Ceyhan, koronavirüs hastalarını uyardı: Önerilen ilaçlar mutlaka kullanılmalı Ünlü oyuncu Mirtha Legrand: Maradona ve Wanda Nara otelde sabaha kadar cinsel ilişkiye girdiler Ermenistan ordusunun savaş durumundaki içler acısı hali görüntülere yansıdı Buket Aydın ve Emir Sarıgül bu kez kaçamadı! Aşıklar spor yaparken görüntülendi İBB Başkanı İmamoğlu kendisini yuhalayan taksicilerin üzerine yürüdü Sıla'ya hakaret ettiği için yargılanan Davut Güloğlu'nun aldığı ceza belli oldu