Silopi'de Fidan Dikimi - Son Dakika

Silopi'de Fidan Dikimi

13.02.2019 17:34
Silopi'de Fidan Dikimi, System.String[]

Silopi ilçesinde fidan dikim etkinliği gerçekleştirildi.

Silopi ilçesinde fidan dikim etkinliği gerçekleştirildi.

Ofis Mahallesi gümrük lojmanlarında gerçekleştirilen fidan dikme etkinliğine, İpekyolu Gümrük ve Ticaret Müdürü Yalçın Özden de katıldı.

Etkinlikte, Şırnak Orman İşletme Müdürlüğünden bedelsiz olarak temin edilen 250 fidanın dikimi yapıldı.

İpekyolu Gümrük ve Ticaret Müdürü Yalçın Özden, lojman sahasının ağaçlandırılması, yeşili ve doğayı sevdirmek amacı ile personellerinin katılımıyla etkinliği gerçekleştirdiklerini söyledi.

Silopi'de Fidan Dikimi
Silopi'de Fidan Dikimi
Silopi'de Fidan Dikimi
Silopi'de Fidan Dikimi

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Silopi'de Fidan Dikimi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Ronald Koeman: Bütün dünyada bu maçı izleyenler penaltı olduğunu gördü Ronald Koeman: Bütün dünyada bu maçı izleyenler penaltı olduğunu gördü Meteoroloji gün verdi! Şemsiyeleri hazırlayın, kuvvetli yağış geliyor Meteoroloji gün verdi! Şemsiyeleri hazırlayın, kuvvetli yağış geliyor Yoğun bakım hemşiresinden koronavirüs hastalarına insan dokunuşu Yoğun bakım hemşiresinden koronavirüs hastalarına insan dokunuşu Koronavirüs aşısı yaptıran Bensu Soral, öncelikli oluşunu hastalığıyla açıkladı Koronavirüs aşısı yaptıran Bensu Soral, öncelikli oluşunu hastalığıyla açıkladı İstanbul'da gözü dönmüş sapık, genç kadının boğazına bıçak dayayıp taciz etti İstanbul'da gözü dönmüş sapık, genç kadının boğazına bıçak dayayıp taciz etti Seycan hemşirenin otomobiliyle 30 metreden bahçeye uçtuğu anların görüntüleri ortaya çıktı Seycan hemşirenin otomobiliyle 30 metreden bahçeye uçtuğu anların görüntüleri ortaya çıktı Sapık öğretmen, kocası evdeyken 16 yaşındaki öğrencisiyle defalarca ilişkiye girdi Sapık öğretmen, kocası evdeyken 16 yaşındaki öğrencisiyle defalarca ilişkiye girdi Ev inşaatı için yapılan kazıdan içi altın ve gümüş dolu çömlek çıktı Ev inşaatı için yapılan kazıdan içi altın ve gümüş dolu çömlek çıktı