Son Dakika: Üniversiteye yerleşemeyenler için ek tercihler 17-23 Eylül arasında yapılacak - Son Dakika

Son Dakika: Üniversiteye yerleşemeyenler için ek tercihler 17-23 Eylül arasında yapılacak

16.09.2020 15:39

Son dakika: YKS sonrasında herhangi bir üniversiteye yerleşemeyen adaylar için ek tercihler yarın başlayacak ve 23 Eylül'e kadar sürecek.

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Başkanı Prof. Dr. Halis Aygün, 2020 Yükseköğretim Kurumları Sınavı Ek Yerleştirme Kılavuzunun yarın yayımlanacağını bildirdi. Aygün, tercih süresinin bir hafta olduğunu da söyledi.

İNTERNETTEN VE UYGULAMADAN TERCİH YAPILABİLECEK

Aygün, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, adayların tercihlerinizi 17-23 Eylül tarihlerinde "http://ais.osym.gov.tr" adresi ve "ÖSYM AİS Mobil" uygulamasından yapabileceğini kaydetti. Prof. Dr. Aygün, "Yapacağınız tercihlerin şimdiden hayırlı olmasını dilerim." ifadelerini kullandı.

Son Dakika: Üniversiteye yerleşemeyenler için ek tercihler 17-23 Eylül arasında yapılacak
Son Dakika: Üniversiteye yerleşemeyenler için ek tercihler 17-23 Eylül arasında yapılacak

Son Dakika Güncel Son Dakika: Üniversiteye yerleşemeyenler için ek tercihler 17-23 Eylül arasında yapılacak - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan imzaladı! Atama kararları Resmi Gazete'de Macron'dan skandal provokasyon! Peygamberimize hakaret içeren karikatürler kamu binalarına yansıtıldı Ahmet Kural yeni imajını paylaştı, hayranları şaşkınlığını gizleyemedi İlker Başbuğ: En büyük hayalim Türkiye ile Azerbaycan'ı tek devlet olarak görmek Hadise ve Kaan Yıldırım, ailelerinin onay vermesiyle evlilik kararı aldı "Evde ek iş" tuzağına düşmeyin! Yüzlerce kişi mağdur oldu 82 yıl önce kurulan Ümraniyespor, ismini değiştirdi Daha önce aynı erkekle sevgili olan iki kız tekme tokat birbirine girdi! O anlar kamerada