Son dakika haber: Karabük'te bir köy karantinaya alındı - Son Dakika

Son dakika haber: Karabük'te bir köy karantinaya alındı

21.10.2020 20:11
Son dakika haber: Karabük'te bir köy karantinaya alındı, System.String[]

Son dakika gündem haberi... Karabük'ün Yenice ilçesinde, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında bir köyde karantina uygulaması başlatıldı.

Karabük'ün Yenice ilçesinde, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında bir köyde karantina uygulaması başlatıldı.

Valilikten yapılan açıklamaya göre, ilçeye bağlı Şirin köyünde bazı kişilerin Kovid-19 testi pozitif çıktı.

İlçe Umumi Hıfzıssıhha Meclis Kurulu, Şirin köyünün bugünden itibaren 14 gün karantinaya alınmasına, sınır komşusu olan Değirmenyanı köyünde kurulan semt pazarının ise 2 hafta kurulmamasına karar verdi.

Söz konusu köye giriş ve çıkışların kapatılması, tüm güvenlik ve sağlık tedbirlerinin azami derecede alınması kararlaştırıldı.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Son dakika haber: Karabük'te bir köy karantinaya alındı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: İstanbul Grand Prix'sinde sezonun şampiyonu Hamilton oldu! Schumacher'in rekorunu egale etti Son Dakika! Azerbaycan, bugün boşaltılması gereken Kelbecer için Ermenistan'a 10 gün ek süre verdi Çirkin manipülasyon! İHA ve SİHA'ları görmezden gelip Türk ordusunun başarısını geri plana attılar Başkanlığı kaybeden Trump'ın başı borçlarıyla dertte! Alman Deustche Bank haciz işlemleri başlatacak Son dakika: Neden yenilgiyi kabul ettikleri anlaşıldı! Şuşa'da onlarca Ermeni askerin cansız bedeni görüntülendi MasterChef'in Bursa çekimleri sırasında yumruk yumruğa kavga! O anlar kamerada ABD'li ortak devre dışı! Uğur Şahin ve Özlem Türeci, Türkiye'nin koronavirüs aşısına ulaşabilmesi için devreye girdi Köylülerin çıra zannedip yaktığı Bayburt Kehribarı'na Çin'den talep geldi