Otobüs ile otomobil çarpıştı, genç kadın kazadan saniyelerle böyle kurtuldu - Son Dakika

Otobüs ile otomobil çarpıştı, genç kadın kazadan saniyelerle böyle kurtuldu

13.11.2020 11:10

Çorum'da halk otobüsü ile otomobilin çarpıştığı kazada bir yaya ezilmekten son anda kurtuldu. O anlar çevredeki bir güvenlik kamerasınca kaydedildi.

Çorum'da 24 saat boyunca kayıt altında olan KGYS kameralarına, şehir genelinde Ekim ayında yaşanan trafik kazaları yansıdı. Kazaların çoğunluğunun sürücülerin dikkatsizliği sonucu meydana geldiği görüldü.

OTOMOBİL SAVRULDU

Bir kazaya ait görüntülerde ise seyir halinde olan halk otobüsü ile yolun karşısına geçen bir otomobilin çarpıştığı görüldü. Çarpışmanın etkisiyle otomobil metrelerce savrulurken büyük panik yaşandı.

SANİYELERLE KURTULDU

Bu esnada yol üzerinde yürüyen genç bir kadın da, yaşanan kazadan kıl payı sıyrılıyor. Korkuyla geri doğru kaçan genç kadın, araçların altında kalmaktan saniyelerle kurtuluyor. Yaşananlar sonrasında yüreklerin ağza geldiği kazanın görüntüleri kameralarca kaydedildi.

Otobüs ile otomobil çarpıştı, genç kadın kazadan saniyelerle böyle kurtuldu

Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Otobüs ile otomobil çarpıştı, genç kadın kazadan saniyelerle böyle kurtuldu - Son Dakika


YORUMLAR (1)

Son Dakika

Pentagon, mahkeme kararı almadan insanların konum bilgilerine ilişkin verileri satın alıyor Hastalığı nedeniyle rol aldığı diziden ayrılan Neslihan Atagül sessizliğini bozdu Araç sahipleri dikkat! Trafik sigortası fiyatları değişti, işte il il yeni tarife Son dakika! Yolda yaralı bulunan çocuğun götürdüğü evde, biri hamile olmak üzere 5 kişinin cansız bedenine ulaşıldı Kocasıyla yıllar önce birlikte çekildiği fotoğrafı gören kadın aldatıldığını zannedince eşini bıçakladı Karadeniz'de ki doğal gazın çıkarılmasında 2 bin kişi istihdam edilecek Restoran ve kafeler açılacak mı? Milyonların gözünün çevrildiği Kabine toplantısı perşembe günü yapılacak Restoranda çekilen görüntüleri reklam amaçlı kullanılan Ümit Erdim soluğu mahkemede aldı