Eşini döven adamı tekme tokat yere serdi! O anlar vatandaşın kamerasına yansıdı - Son Dakika

Eşini döven adamı tekme tokat yere serdi! O anlar vatandaşın kamerasına yansıdı

19.08.2022 16:28

Sosyal medyada gündem olan bir videoda, arabada eşini döven bir erkeğe vatandaş müdahale etti. Vatandaş, eşini döven kişiyi tek eliyle yere serdi. O anlar saniye saniye kameraya kaydedildi.

Arabada eşini döven adama müdahalede bulunan vatandaşın görüntüleri sosyal medyada gündem oldu. Elde edilen bilgilere göre yolda geçen bir vatandaş, eşini döven şahsa müdahale etti.

"EŞİNİ DÖVÜYOR" ÇAĞRISI ÜZERİNE HEMEN KOŞTULAR

Kadına şiddete karşı müdahalede bulunan vatandaş, tek eliyle video kaydedip diğer eliyle ise adamı yere serdi. "Eşini dövüyor ya" diye bağıran vatandaşın çağrısı üzerine diğer vatandaşlar da gelerek adama müdahale etti. Eşiyle kavgaeden şahsın arabasına binip uzaklaşmasının ardından olay daha da büyümeden sona erdi.

YORUMLAR (1)
  • ilginc1i Ay Yıldız Tim: Bu şahısı tanıyanlar adamsa her gördükleri yerde kadının dövülmemesi gerektiğini bir tokat atarak hatırlatmalı, tabi adamsalar.. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
500
Bakan Varank: Türkiye, küresel inovasyon endeksinde tarihinin en yüksek seviyesinde Bakan Varank: Türkiye, küresel inovasyon endeksinde tarihinin en yüksek seviyesinde Kuruluş Osman 99. Bölüm Fragmanı 5 Ekim Çarşamba atv'de! Kuruluş Osman 99. Bölüm Fragmanı 5 Ekim Çarşamba atv'de! Türkiye, Küresel İnovasyon Endeksi'nde tarihinin en yüksek seviyesine çıktı Türkiye, Küresel İnovasyon Endeksi'nde tarihinin en yüksek seviyesine çıktı

Son Dakika Güncel Eşini döven adamı tekme tokat yere serdi! O anlar vatandaşın kamerasına yansıdı - Son Dakika


Advertisement