Sosyete kasabı Nusret Gökçe, şirketinin değerini açıkladı! - Son Dakika

Sosyete kasabı Nusret Gökçe, şirketinin değerini açıkladı!

08.06.2019 22:51

Saltbae hareketiyle tüm dünyada fenomen haline gelen Nusret Gökçe, şirketinin değerini açıkladı. Gökçe, "Bugün şirketimin marka değeri 1,5 milyar dolar olarak hesaplanıyor" dedi.

Restoran zincirlerinin Türkiye'den sonra Avrupa'da da genişletmeye devam eden Nusret kısa sürede büyüyen ekonomisi hakkında konuştu.

Sosyete kasabı <a class='keyword-sd' href='/nusret-gokce/' title='Nusret Gökçe'>Nusret Gökçe</a>, şirketinin değerini açıkladı!

"400 DOLARA ÇALIŞAN BİR ADAMDIM"

Ertuğrul Özkök'e konuşan Gökçe, Las Vegas'a da restoran açacağını ve hedefinde Los Angeles olduğunu dile getirdi. Gökçe şu ifadeleri dile getirdi: "10 yıl önce ayda 400 dolar maaşla çalışan bir insandım. Bugün şirketimin marka değeri 1.5 milyar dolar olarak hesaplanıyor. İnşallah 3 milyar doları geçeceğim" dedi. Gökçe, Amerika'da bir yayınevinin hayatını kitap yapmak istediğini de sözlerine ekledi. "Hayatını kaleme alacak bir yazar arıyorum" diyen Gökçe, bazı arkadaşlarının kendisine "Henüz 36 yaşındasın. Çok gençsin. Hiç olmazsa 40'lı yaşlarının ortalarına gel" dediğini de ifade etti.

Sosyete kasabı Nusret Gökçe, şirketinin değerini açıkladı!
YORUMLAR (32)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Kürtçe müzik yapan sanatçı Zelal Gökçe İstanbul Havalimanı'nda gözaltına alındı Kürtçe müzik yapan sanatçı Zelal Gökçe İstanbul Havalimanı'nda gözaltına alındı Örgüt propagandasından araması bulunan müzisyen İstanbul Havalimanı'nda yakalandı Örgüt propagandasından araması bulunan müzisyen İstanbul Havalimanı'nda yakalandı 135 yıl hapsi istenen 'Bitcoin Safiye' ve eşi 39 sayfa savunma yaptı 135 yıl hapsi istenen 'Bitcoin Safiye' ve eşi 39 sayfa savunma yaptı

Son Dakika Güncel Sosyete kasabı Nusret Gökçe, şirketinin değerini açıkladı! - Son Dakika


Advertisement