Spor Yazarı Aydın Bayram'dan yeni roman, "Boşanalım Aşkım" - Son Dakika

Spor Yazarı Aydın Bayram'dan yeni roman, "Boşanalım Aşkım"

24 gün önce

Star Gazetesi Spor Müdürü Aydın Bayram, daha önce "Yere Düşen Son Fotoğraf", "Tetiği Sen Çek" ve "Gözlerini Unutursam Kalbim Kurusun" adlı romanlarını okuyucularıyla buluşturduktan sonra dördüncü kitabını da çıkardı.

Spor Yazarı Aydın Bayram'dan yeni roman,

Star Gazetesi Spor Müdürü Aydın Bayram, daha önce "Yere Düşen Son Fotoğraf", "Tetiği Sen Çek" ve "Gözlerini Unutursam Kalbim Kurusun" adlı romanlarını okuyucularıyla buluşturduktan sonra dördüncü kitabını da çıkardı. Bayram'ın, "Boşanalım Aşkım" ismini verdiği yeni romanı, Martı Yayın tarafından basıldı ve tüm kitapçılar ile internet üzerinden satışa sunuldu.

Aydın Bayram son romanı için "Aşkı bulduğuna inanan ve bir bütün olmak isterken elinde avucunda ne varsa kaybedenlere yazdım. Bakıp da göremeyenlere, ne kadar bağırsa da sesini duyuramayanlara, yanı başındayken birbirlerine dokunamayanlara adadım" açıklaması yaptı.

İSTANBUL - DHA


Haber Yayın Tarihi: 18.11.2019 12:48 Kaynak: DHA

YORUMLAR


Son Dakika

Komünist Başkan'dan minibüsçülere rest! Zam konusunda geri adım atmadı
Uygunsuz görüntüleri ortaya çıkan oyuncu Berk Oktay'dan dava sonrası ilk açıklama: Namus davamdır İçişleri Bakanı Soylu: Her şeyi bırakıp gazetecilik yapmak istiyorum