Sportif Direktörlük Sertifika Programı Devam Ediyor - Son Dakika

Sportif Direktörlük Sertifika Programı Devam Ediyor

08.02.2017 23:38
Sportif Direktörlük Sertifika Programı Devam Ediyor, System.String[]

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından ilk kez düzenlenen Sportif Direktörlük Sertifika Programı'nın 2. modülü devam ediyor.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından ilk kez düzenlenen Sportif Direktörlük Sertifika Programı'nın 2. modülü devam ediyor.

TFF'den yapılan açıklamaya göre, programın 2. gününün ilk konuşmasını "Endüstriyel Futbola Genel Bakış" başlığıyla, Chelsea ve Manchester United'ın eski üst yöneticisi Peter Kenyon gerçekleştirdi. Daha sonra TFF Başkan Vekili ve İcra Kurulu Üyesi Hüsnü Güreli, "Bütçe, Bilanço ve Mali Disiplin" başlıklı bir sunum yaptı.

Sportsnet Group Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Gülüm'ün "Spor Endüstrisi ve Markalar" sunumunun ardından, TFF Stadyum ve Güvenlik Müdürü Cenk Cem, "Stadyum, Çim Saha, Taraftar İletişimi ve Spor Güvenliği" konulu bir sunum gerçekleştirdi.

Toplam 4 modülden oluşan Sportif Direktörlük Sertifika Programı'nın 2. modülü yarın sona erecek.

Sportif Direktörlük Sertifika Programı Devam Ediyor

- Kaynak: AA

Son Dakika Spor Sportif Direktörlük Sertifika Programı Devam Ediyor - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Jese Rodriguez'in sevgilisinin doğum günü partisine gitmesi taraftarı çileden çıkardı Bakan Koca, vaka sayısı yüzde 100 artan 5 ili paylaşıp uyardı: Tedbirin olmadığı yerde tehdit devam ediyor Yılmaz Vural'ın doktorundan açıklama: Durumu ciddiyetini koruyor Taksici, oğlunu ziyarete gittiği cezaevi önünde 9 kurşunla öldürüldü Genelev kraliçesi Manukyan'ın mirası davasında, çocuğunun olmadığını gösteren belge mahkemeye verildi Genç kadının hazin sonu! Düğününden 4 gün sonra koronadan öldü Koronavirüse yakalanan ünlü oyuncu Bahar Şahin diziden ayrıldı Hijyen kurallarını hiçe sayıp sahte peynir üreten firma, 55 bin lira ceza kesilerek kapatıldı