Son Dakika Haberleri: Adana'da Taşan Sulama Kanalı Sürücülerin Kabusu Oldu! Karayolu Kapatıldı, Araçlar Mahsur Kaldı

Adana'da Taşan Sulama Kanalı Sürücülerin Kabusu Oldu! Karayolu Kapatıldı, Araçlar Mahsur Kaldı

6 ay önce

Adana'da kanalın taşması sonucunda karayolu sular altına kaldı. 1 metreye dayanan suyun yüksekliğini fark etmeyen sürücüler göle dönen yolda mahur kaldı.

Adana'da kanalın taşması sonucunda karayolu sular altına kaldı. Bazı sürücüler ise su dolu yoldan geçmek isterken zor anlar yaşadı. Motosikletli bir kişi ise suyun yüksekliğini fark etmeyince, mahsur kaldı.

SULAMA KANALI TAŞTI, YOL SULAR ALTIN KALDI

Olay, Sarıçam İlçesi Tarsus-Adana- Gaziantep otoyolunda köprü altında yaklaşık bir metre kadar karayolu sular altında kaldı. Edinilen bilgiye göre, DSİ'ye ait sulama kanalına fazla su verilmesi nedeniyle taştı. Taşan su karayoluna dökülmeye başladı

SÜRÜCÜLER GÖLE DÖNEN YOLDA MAHSUR KALDI

Yaklaşık 1 metreye dayanan yükseklikten geçmeye çalışan, bir otomobil su içerisinde mahsur kaldı. Mahsur kalan otomobil çekici yardımıyla kurtarıldı. Bazı sürücüler ise su dolu yoldan geçmek isterken zor anlar yaşadı. Motosikletli bir kişi ise suyun yüksekliğini fark etmeyince, mahsur kaldı. Motosiklet sürücüsü kendi imkanlarıyla çıktı.

EKİPLER YOLU TRAFİĞE KAPATTI

Olay yerine gelen polis ekipleri yolu trafiğe kapattı. Suyun çekilmesini ardından yol trafiğe tekrar açılacak. Öte yandan, bu yıl içerisinde aynı karayolu 2'inci defa su bastı. İlki 23 Ocak Salı günü meydana gelmişti.

İşte göle dönen yoldan görüntüler;


YORUMLAR


Kim Kardashian, Sadece Göğüs Ucunu Kapatan Elbisesiyle Tüm Dikkatleri Üzerine Çekti Ankara Barosu, Polisin Eylemciye Yaptığı Hareket Hakkında Suç Duyurusunda Bulundu

Çocuklar Duymasın'ın Emine'si, Gerçek Hayattaki Haliyle Ağızları Açık Bıraktı