Sürsürü Mahalle Muhtarı Sarıaydın Belediye Hizmetlerinden Memnunuz - Son Dakika

Sürsürü Mahalle Muhtarı Sarıaydın Belediye Hizmetlerinden Memnunuz

11.01.2012 22:08
Sürsürü Mahalle Muhtarı Sarıaydın Belediye Hizmetlerinden Memnunuz, System.String[]

Şehrin tüm mahallelerinde farklı bir çalışmayı yürüten Elazığ Belediyesi, daha modern ve gelişmiş bir Elazığ'ı inşa etmek üzere çalışmalarını sürdürüyor.

Belediye'nin Sürsürü Mahallesi'ne kattığı yenilikler için Başkan Selmanoğlu'na teşekkür eden Sürsürü Mahalle Muhtarı Abdulkerim Sarıaydın, mahalle sakinlerinin hizmetten memnun olduğunu ifade etti.

İlk göreve geldiği 2004 yılından itibaren şehrimizin köklü mahallelerinden olan Sürsürü'ye büyük önem verdiklerini ifade eden Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu, hizmette tüm mahallelere eşit yaklaştıklarını ve hangi mahallenin önemli bir sıkıntısı varsa bunu anında çözdüklerini söyledi.

Sürsürü Mahalle Muhtarı Abdulkerim Sarıaydın, Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu döneminde mahallelerine 3 büyük bulvar, 16 park, taziye evi, semt pazarı ve muhtar ofisinin kazandırıldığını belirterek, tüm bu hizmetler için Başkan Selmanoğlu'na minnettar olduklarını söyledi.

Sarıaydın, Sürsürü Mahallesi'nin şehrin en büyük mahallesi olduğunu ve ne zaman belediyeyi ararlarsa sorunlarına çözüm bulduklarını da sözlerine ekledi.

Bu şehre hizmet etmeyi ibadet saydıklarını ve belediye ekiplerinin gece gündüz demeden çalıştıklarını söyleyen Elazığ Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu, açıklamasında şunları ifade etti:

"Ekiplerimiz şehrimizin muhtelif mahallelerinde çalışmalarını sürdürüyorlar. Sürsürü mahallesi önem verdiğimiz mahallelerimizdendir. Özellikle yeni yerleşim alanlarının oluşturulduğu bu mahallemizde alt yapı hizmetleri devam ediyor.

Hava şartlarının elverişli olduğu zamanlarda Asfalt, kaldırım, tretuar ve parke çalışmalarımız da Sürsürü Mahallesi'nde devam etmekte. Şimdiye kadar mahallemize 3 büyük bulvar, 16 park, taziye evi, semt pazarı ve muhtar ofisi kazandırdık. Hizmetlerimizin tamamının mahalle sakinlerine hayırlı olmasını diliyorum."

Sürsürü Mahalle Muhtarı Sarıaydın Belediye Hizmetlerinden Memnunuz

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Sürsürü Mahalle Muhtarı Sarıaydın Belediye Hizmetlerinden Memnunuz - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Soma'daki yangın kontrol altına alındı! 20 noktada ekiplerin mücadelesi devam ediyor 09:14 Soma'daki yangın kontrol altına alındı! 20 noktada ekiplerin mücadelesi devam ediyor Türkiye'yi küle çeviren orman yangınları neden çıktı? Uzmanlar iki ihtimal üzerinde duruyor: İklim krizi ve sabotaj 08:05 Türkiye'yi küle çeviren orman yangınları neden çıktı? Uzmanlar iki ihtimal üzerinde duruyor: İklim krizi ve sabotaj Gururumuzsun Busenaz Sürmeneli! Tarihi zaferiyle Tokyo Olimpiyat Oyunları'nda madalyayı garantiledi 07:33 Gururumuzsun Busenaz Sürmeneli! Tarihi zaferiyle Tokyo Olimpiyat Oyunları'nda madalyayı garantiledi
Kan donduran anlar! Balkona çıkıp intihar etti, son sözü 03:35 Kan donduran anlar! Balkona çıkıp intihar etti, son sözü "Geliyorum beyler" oldu Orman yangını çıkarmaya çalışan yabancı uyruklu 2 PKK'lı terörist yakalandı 22:07 Orman yangını çıkarmaya çalışan yabancı uyruklu 2 PKK'lı terörist yakalandı Manavgat'taki yangını çıkardığı iddia edilen kişilere linç girişimi 21:41 Manavgat'taki yangını çıkardığı iddia edilen kişilere linç girişimi
Marmaris'te yangını kaydeden vatandaştan dikkat çeken sözler: Biri ormanı ateşe verdi bak 20:29 Marmaris'te yangını kaydeden vatandaştan dikkat çeken sözler: Biri ormanı ateşe verdi bak Ronaldo'nun eski sevgilisi Irina Shayk'ın peş peşe üstsüz paylaşımları ortalığı salladı 19:36 Ronaldo'nun eski sevgilisi Irina Shayk'ın peş peşe üstsüz paylaşımları ortalığı salladı
Advertisement