TaM Dokunmatik Blackberry Curve 9380, Türkiye'de İlk Kez Avea'da Olacak - Son Dakika
Güncel

TaM Dokunmatik Blackberry Curve 9380, Türkiye'de İlk Kez Avea'da Olacak

TaM Dokunmatik Blackberry Curve 9380, Türkiye\'de İlk Kez Avea\'da Olacak

Blackberry'nin yepyeni, tam dokunmatik Blackberry Curve 9380 modeli, Türkiye'de ilk kez Avea İletişim Merkezleri ve Satış Noktaları'nda satışa sunulacak.

11.01.2012 19:24
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Düzenlediği her kampanyada sunduğu avantajlar ile fark yaratan Avea, iPhone 4S ve iPad 2'den sonra Blackberry Curve 9380'i de Avealılar'ın beğenisine sunacak. Türkiye'de ilk kez Avea ile satışa sunulan Blackberry Curve 9380; tüm dünyada takipçileri tarafından "tamamen dokunmatik ve tamamen sosyal" bir telefon olarak nitelendiriliyor.

Blackberry Curve 9380; 3.2 inç ekran büyüklüğü, sadece 11.2 mm'lik inceliği ve 5 megapiksel kamera özellikleriyle Avealıları bekliyor.

9-13 Ocak tarihleri arasında Las Vegas'ta gerçekleşen ve ABD'nin en büyük teknoloji fuarı olan CES döneminde RIM ile yapılan görüşmelerle; Blackberry'nin yeni, tam dokunmatik modeli olan Curve 9380'in ilk kez Türkiye'de Avea farkı ile tüketiciyle buluşması için anlaşmaya varıldı. Avea, tüketici odaklı yaklaşımı doğrultusunda; en iyi cihazları, en etkili kampanyalar ile birleştiren yeni projelerle, yıl boyunca sürprizlerine devam edecek.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel TaM Dokunmatik Blackberry Curve 9380, Türkiye'de İlk Kez Avea'da Olacak - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement